Як стати адміном?

Почнемо з того, що віддамо належне вам за прагнення до великого. Насправді, дуже показово те, що є ще люди, які цікавляться, як стати адміном. Адже багатьом людям набагато простіше бути веденими, ніж приймати управління на себе, це дуже складне заняття. Так чи інакше, давайте розглянемо всі можливості, як стати головним адміном всієї Русі або чого простіше — як вам захочеться.

Психоемоційні вимоги до адміністратора

Давайте відразу визначимося: перш ніж брати на себе тягар відповідальності за що-небудь, упевніться в своєму повноліття — раз, в тверезості розуму і ясності пам’яті — два.

Стати адміном означає серйозний крок, який передбачає в перспективі, прийняття яких рішень. Людина, що вирішила зайняти пост адміністратора, повинен бути як мінімум:

 • Відповідальним
 • Рішучим
 • холоднокровним
 • неупередженим
 • Чоловіком =)
 • володіє безліччю вільного часу
 • і Ідей
 • Вельми суб’єктивно з приводу чоловіки, погарячкував. Можу навести безліч особистих прикладів знайомих дівчат-адмінів в контакті, вельми успішно розвиваються і стрімко нарощують оберти своєї діяльності.

  Сфера діяльності адміністратора

  Давайте визначимося з Вами, де ж ви хочете панувати … управляти то є. Наприклад, як стати адміном в контакті. Популярний питання, між іншим, давайте відчуємо всі шляхи до досягнення мети.

  Почнемо з того, що стати адміном В контакті не зовсім надається реальним. Ні, звичайно, ви можете здорово подружитися з творцем цього шедевра Павлом Дуровим, і запропонувати йому свої послуги, мовляв, йшов би ти старий, на заслужений відпочинок, а я поки твою лопату для грошей постерегти. Шанс не великий, (в сенсі, малий, при чому тут велосипед? Оо), адже Павло напевно щось запідозрить і швидше за все, додасть вас у чорний список. А може, ще гірше, образиться і видалить весь Контакт! (Тут мав з’явитися індикатор спонтанного безумства). Тоді вам не стати адміном в контакті при всьому бажанні. Ну досить вже фантазій, перейдемо до справи.

  Більш реально стати адміном в групі в тому ж Вконтакте. Для цього не потрібно нічого надприродного: вам слід створити свою групу або публічну сторінку і ви автоматично стаєте адміном, безкоштовно, без шуму і пилу, так сказати.

  Якщо створювати свою групу вам не дозволяє релігія чи відсутність ідей як таких, і ви бажаєте підлеститись до чийсь слави і успіху (що теж гідно поваги, безсумнівно — ніяк, авантюра!), то починаємо методично обробляти адміністраторів цільової групи. Починайте з лестощів, мовляв обожнюю я ваш паблік і спати ночами не можу, все про успіх думаю — якщо не спрацює (а воно не спрацює, інфа 146.2%), плавно переходимо на загрози, «я твій дім комар впускав» і «я твій паблік тролями з земля рівняв ». Швидше за все, перелякана адміністрація надасть вам права адміністратора для подальшого управління групою. У гордій самоті, можливо — але це і добре, вся влада в ваших руках!

  Адмін — звучить гордо

  Трохи вище ми розібрали способи, як стати адміном чужого сервера. Так чи інакше, це був сервер (я так вирішив точка). Давайте подумаємо, а чи можна стати адміном з нуля і розкрутити свій проект?

  Розкрутити свій проект можна, а у випадку з більшістю початківців геніїв інтернету хочеться додати — ще й кинути подалі, щоб ніхто не побачив. Але давайте додамо нездорового оптимізму в наш архібуквальний букворяд (тавтологія тавтологічні)!

  Для того, щоб стати адміном свого сервера, цілком достатньо для початку обійти якусь прикру формальність — створити свій сервер, природно. Неважливо, сервер чого і для чого, які функції він буде виконувати — створивши сервер, ви автоматично стаєте його адміном. (Збирачам комп’ютерів у великих збутових мережах — не зрозуміти).

  Будь то ігровий сервер World of Warcraft або CSS, сервер для обміну файлами (ФТП-сервер Алсо) або ж поштовий сервер перевершує за потенціалом Google Mail — байдуже. Запустивши його в роботу, ви переймаєте на себе всі обов’язки по його адміністрування і вся відповідальність за наслідки,, викликані діями вже Вашого сервера — на Вас, мій дорогий новоспечений адмін.

  Тепер ви точно знаєте безліч шляхів, як стати адміном. Розкажіть друзям, нехай всі знають як втілити свої мрії в життя!

  P.S. Адміністрування-якого сервера або ресурсу не звільняє Вас від обов’язку виконання домашнього завдання.

  P.P.S. Або відвідування лекційних пар. А то посміхаються вони =)

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Робота. Додайте в закладки постійне посилання.