Як стати адміном в CS?

Цим питанням задаються багато гравців. І правда, що це, чому хтось може бути адміном, хоч і не заслуговує на це, а я — ні? Боротьба за справедливість або як стати адміном КС 1.6

Але перш ніж стати адміном сервера КС, необхідно знати деякі положення про адмінці CS.

Ієрархія адмінів CS

Дивно звучить, чи не так? Адмін — він же головний і все тут! Виявляється, не все так просто. Адміністрація ігрових серверів Counter Strike ділиться на:

 • Безпосередніх адміністраторів сервера.
 • Ко-адмінів.
 • Щоб стати адміном CS, необхідно щоб вас призначила на цей пост адміністрація ігрового порталу. Вам буде забезпечений віддалений доступ до сервера, безперешкодна зміна налаштувань ігрових режимів, карт і навіть установка будь-яких модів на сервер. Ви по праву можете вважати себе мало не богом в цьому світі, обмеженому дисковим простором сервера.

  У свою чергу, ставши ко-адміном КС, ви отримаєте доступ до дещо урізаним можливостям адміністрування ігрового процесу. У ваші обов’язки входитиме:

 • Обчислення по ай-пі і покарання порушників.
 • Кіканье лаггеров і афкашеров з гри.
 • Надання технічної підтримки гравцям.
 • Звітність перед адміном про видані Банах та вжиті заходи проти порушників.
 • Як стати адміном CS-сервера, нехай і Ко

  Як стати адміном в CS? Для цього вам необхідно звернутися до одного з головних адмінів сервера з заявою до встановленої правилами формі. Перш ніж подавати заявку, переконайтеся що у вас є необхідний досвід гри і, що важливо, репутація серед гравців сервера.

  Швидше за все, вас зажадають надати інформацію про свій СтімID та / або статичному IP-адресі. Можливо, будуть потрібні мувік, записані вами безпосередньо під час ігрового процесу. Або рекомендації від інших ко-адмінів сервера КС.

  Вам на руку може зіграти ваша комунікативність — встановивши хороший контакт з адміністрацією, незважаючи навіть на відсутність активності на форумі або відгуків гравців, вас можуть зробити адміном CS сервера.

  Альтернативний спосіб як стати адміном в КС 1.6

  Існує можливість купити собі права ко-адміна. Правда, надається ця можливість далеко не всіма серверами і має обмеження по терміну дії — як правило, місяць. Але це не гарантує вам, що, ставши ко-адміном CS сервера ви їм і залишитеся — будь-яке порушення правил сервера або численні скарги гравців на вашу некомпетентність «допоможуть» вам достроково покинути цей бажаний багатьма пост.

  На завершення додам трохи власних спостережень. Часто адмінами КС-серверів стають саме авторитетні гравці (ми зараз говоримо про публічні серверах). Завдяки своїй репутації і авторитету серед відвідувачів ігрового сервера, вони займають цю посаду надовго і намагаються виконувати свою роботу якісно і своєчасно, забезпечуючи играбельность сервера і його наповнення. Працювати погано вони вже не можуть — щоб не розгубити авторитет, адже ударить особою в бруд для таких людей — несумісне з життям.

  Я дав вам непряму підказку, як стати адміном КС сервера. Грайте багато і добре, не флудити в чатах і будьте толерантні — і незабаром вас оцінять, помітять і захочуть побачити в якості лідера, а саме — адміністратора сервера. А що нам ще потрібно?

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.