Як сподобатися жінці: шість золотих правил романтичних відносин

Коли мова заходить про романтичні стосунки, чоловікам доводиться грати за певними правилами і старанно зображати любов і турботу. Втім, для багатьох чоловіків ці правила вже давно є секретом Полішинеля. Напевно більшість з них прекрасно відомі і жінкам, але не всі.

Хоча існує безліч способів доглядати за жінкою, щоб домогтися взаємності, необхідно дотримувати деякі основні правила.

Телефонуйте жінці кілька днів після знайомства

Так ви показуєте, хто керує ситуацією. Але будьте обережні, не перестарайтеся. Максимальний термін — два дні, інакше це буде просто образливо. Жінка може повністю втратити до вас інтерес. Сутність цього правила в тому, щоб жінка ні за що не здогадалася про ваших справжніх почуттях, про те, що ви просто сходіть по ній з розуму. Зрештою, у вашій бурхливого й насиченого життя є набагато важливіші речі!

Не витрачайте цілий стан на перших побаченнях

Показна економія і навіть деяка ощадливість — відмінний спосіб з’ясувати, чи подобаєтеся жінці ви, або тільки ваш гаманець. Ніколи не прагніть «вразити дівчину широтою розмаху» на перших побаченнях. Запросіть її не в ресторан, а в кафе, де вам не доведеться витрачати багато. Тут знову ж таки важливо не перестаратися, інакше дівчина подумає, що ви скупі (а це один із самих зневажаються жінками чоловічих вад), і більше ви її не побачите.

Ніякого сексу на перших побаченнях

Чиніть опір спокусі. Не квапте події. Поцілуйте її або ніжно доторкніться кілька разів, але утримайтеся від близькості! Така «політика стримування» діє на жінок вкрай збудливо, і з кожною зустріччю її бажання буде рости. Терпіння — це, звичайно, доброчесність, але не варто занадто випробовувати терпіння дівчини, інакше вона почне підозрювати вас у всіх смертних гріхах.

Не поспішайте відкривати своє серце і розказувати

Зберігайте загадковість. Ні в якому разі не розповідайте про свої джерела доходу (нехай навіть вони цілком законні) або про відносини з жінками (особливо недоречні опису колишніх коханок). Спробуйте зіграти з нею в хованки — це дуже інтригує. Вона зробить те ж саме. Дозвольте дівчині думати, ніби вона контролює ситуацію, але будьте обережні, не злякайте її зайвої таємничістю.

Не поспішайте знайомити її з друзями

Принаймні, деякий час. Коли ви тільки будуєте стосунки, дівчину варто оберігати від нав’язливої уваги добрих друзів, інакше не уникнути прикрих проколів. Наприклад, ваш приятель — добра душа — може ненароком бовкнути зайве, що ви хотіли б приховати від своєї подруги. Повірте, таке трапляється на кожному кроці. І, заради Бога, навіть не давайте їй можливості фліртувати з вашими друзями, щоб порушити вашу ревнощі. Повірте, жінки дуже часто використовують цей трюк.

Уникайте її подруг

Принаймні, на початковому етапі. Не сумнівайтеся: спочатку ви знайомитеся з її подругами, потім вислухуєте їх поради, і несподівано для себе, замість того, щоб провести вечір удвох з дівчиною, йдете в ресторан чи кіно в компанії її подруг! Не дивуйтеся, якщо дівчина попросить вас погодитися на подвійне побачення — вона хоче, щоб ви подружилися з хлопцем її найкращої подруги! Що може бути гірше? Всіма силами уникайте знайомства з її подругами, поки не будете впевнені, що готові до цього випробування.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.