Як сподобатися дівчині — кілька простих порад

Природно, що самооцінка чоловіки більшою мірою залежить від його успішності у протилежної статі. І чим більш зрілим стає чоловік, тим більше він відходить від самоствердження через кількість підкорених жінок і прагнути до щастя, гармонії. Треба сказати, що під щастям розуміється близькість жінки — розумною, красивою, сексуальною, здатної надихнути на нові звершення і перетворити кожен день на свято.

І так, ти її знайшов. Раз ти зрозумів, що це вона — значить, зібрав достатню кількість інформації про предмет своїх прагнень. Чи ні? Просто бачиш її кожен вечір в парку, вигулюючи собаку, а може бути періодично зустрічаєш у своєму улюбленому клубі? У будь-якому випадку, відомостей мінімум. Треба заповнювати — учись їх бачити.

Почнемо, природно, з зовнішності. Вона розповість тобі не тільки про матеріальний достаток господині, але і повідає про самої особистості: її мотивації, пріоритетах і характерному поведінці.

Приміром, якщо свою музу ти найчастіше ліцезреешь в джинсах і кросівках, з короткою трохи скуйовдженої стрижкою, неодмінно постійно в русі і безпросвітних комунікаціях — будь готовий: щоб підкорити її серце тобі доведеться навчитися стрибати з парашутом, пірнати з аквалангом і брати гірські висоти. Подолаєш?

Якщо ж твоя потенційна праймерів вся така гламурна секси — вся в стилі та моді да за останнім писком — змирися з тим, що станеш під стать, і на фінансах заощадити не вдасться.

Коли, описуючи свою майбутню найдорожчу половину, на думку спадає лише одне слово — гармонія — знай, що вона саме ніжне, тендітне й вразливе істота на світі. Чи зможеш ти не брехати ніколи, завжди стежити за своєю мовою і повністю виключити з неї всю брутальність, двоякість і насмішкуватість?

Якщо предмет розкоші свої досить незвичайний, креативен і загадковий, і тебе приємно вражає те, як їй вдається поєднувати, здавалося б, непоєднуване, і знаходити інший глибинний сенс в давно знайомих і звичних речах — у звуженій ти відкриєш новий світ, який живе в власному просторі і за своїми законами. Його потрібно зрозуміти і прийняти.

Якщо твій вибір припав на спортсменку — жінку не тільки морально, але й фізично сильну, що звикла завжди, скрізь і в усьому домінувати — і ти не впевнений, що перевершуєш її за всіма пунктами, то чи згоден жити в підпорядкуванні за її правилами ?

Ну, а якщо майбутня подруга прихильниця класики — шукай у неї ідею фікс — цієї дівчині потрібен соратник — помічник на шляху до великого. Але краще все ж заздалегідь зважити: одна справа, якщо має з нею винаходити вічний двигун або намагатися знайти точку опори, щоб підняти землю; а зовсім інша — створити політичний переворот, повалити владу і вбити президента!

Так, тепер отримавши необхідно достатню інформацію, тобі не складе труднощів зорієнтуватися і з програмою і з місцем проведення вашого побачення. До прикладу: «живчика» можна спокусити туристичним походом; «сексотку» — пафосно-гламурним баром; «досконалу» — красотами вашого краю; «геркулесу» — фітнес-клубом; а «юного Стахановця», в залежності від її справи життя — пропагує лекцією, науково-популярним фільмом і т.д.

Далі приділимо фрагментик і твоїй зовнішності: перше, він повинен бути під стать супутниці; друге, адекватний заходу; та, третє, комфортний для тебе самого.

Потім займемося твоїм станом. Зрозуміло, що в житті буває все, що завгодно і на побачення ти можеш йти і після трудового дня, поконфліктувавши з начальником, а також заваливши іспит і не взявши більшу вагу. Ти готовий знищити більшу половину людства і саме в цьому виді ти постав перед своєю пасією. Негоже! Відключити від емоцій дня — настрой себе на романтичну прогулянку, інтелектуальну бесіду або ж ударний отжиг! Напевно щось подібне вже було в твоєму житті — ось і згадай все в найдрібніших деталях, і відчуєш схожі відчуття — твій організм автоматично прийде в необхідний тонус і режим дії.

Також твоєю зброєю в завоюванні довіри і розташування дівчини може стати елементарна галантність! Ти ж не думаєш, що вона була винайдена твоїми предками просто так? Доторкнися губами до її руки при зустрічі або простягни свою руку, допомагаючи їй вийти з транспорту, перенеси милу через калюжу або підтримай під лікоть на слизькій ділянці — імпровізуй! Знай, що кожне твоє дотик вас зближує, змушує організм виробляти гормон задоволення — Oxytocin.

І найголовніше, ваше побачення повинно дарувати тобі радість, спілкування — бути легким. Якщо ж напруга не відпускає, а тяжіння посилюється — значить, ти помилився: це не твоя людина, відпусти її.

Монастирська Ольга

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.