Як скинути вагу з моїх стегон і сідниць?

Якщо ви починаєте набирати вагу, деякі частини вашого тіла можуть накопичувати жир більше, ніж інші. Для жінок проблемними зонами найчастіше бувають стегна, сідниці і боки. Щоб скинути вагу з цих місць, необхідне поєднання цілеспрямованих вправ і здорове обмеження в калоріях. Дл досягнення успіху ви повинні бути дисциплінованими, послідовними, а також зобов’язані поступово ускладнювати програму вправ. Порадьтеся з вашим лікарем перед тим, як почати будь-яку нову програму.

 • Крок 1
 • Зменшіть щоденне споживання калорій на 100-500 калорій. Поступово так, ви досягнете втрати до 2 фунтів ваги в тиждень. Зробіть упор на виключенні з раціону тваринних жирів, цукру білого, оброблених продуктів та алкогольних напоїв. Надайте особливе значення вживання свіжих фруктів і овочів, цільнозернових злаків, пісного м’яса, риби і молочних продуктів з невеликим відсотком жирності. Випивайте вісім склянок води щодня, уникайте безалкогольних напоїв, а також фруктових соків з додаванням цукру.

 • Крок 2
 • Почніть займатися интервальной тренуванням з елементами аеробіки. Інтервальне тренування являє собою чергуються періоди легкої інтенсивності з періодами більшої інтенсивності, коли ви виконуєте вправи з аеробіки. Такі тренування допомагають вам спалювати більше калорій і підвищують вашу здатність займатися аеробікою. Для сідниць буде корисно чергувати прогулянки пішки по плоскій поверхні з прогулянкою по височин. На біговій доріжці ходите по рівній платформі протягом двох хвилин, а потім підвищте нахил платформи і знову потренуйтеся дві хвилини. Періодично перевіряйте свій пульс, щоб переконатися, що він в допустимих межах. Виконуйте інтервальні тренування через день по 30-60 хвилин.

 • Крок 3
 • Виконуйте вправи на підлозі, так як це корисно для ваших стегон і сідниць, і в ті дні, коли у вас немає інтервальних тренувань. Прикладом спеціальних вправ на підлозі будуть випади з ходьбою, силові вишагіванія на платформу і віджимання від м’яча. Якщо ви новачок, кожну вправу можна виконувати і без силового навантаження. З поліпшенням вашого рівня у фітнесі, виконуйте силові вишагіванія на платформу і випади з ходьбою, використовуючи гантелі.

 • Крок 4
 • Піднімайте вільні ваги для впливу на стегна, коли ви виконуєте вправи на підлозі. Тренування з вагою допоможуть вам зміцнити і зробити пружними м’язи, а також надати форму вашим стегнах. Два самих первісних вправи з вільним вагою для стегон — це присідання і підйом вантажів. Почніть з трьох підходів по вісім-дванадцять повторень кожної вправи. Коли вам легко буде виконувати дванадцятий повторення вправи, збільште вагу.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.