Як швидко заробляти в інтернеті?

Як швидко заробити в інтернеті? Існує багато способів. Розповімо про найбільш популярних з них.

Ваш сайт вже досить популярний, на нього постійно хтось заходить і щось коментує? Тоді у вас є відмінна можливість заробити на рекламі. Все просто: рекламодавець купує місце на вашому ресурсі на необхідний йому термін і розміщує там свою рекламу. Всі залишаються у виграші — він отримує рекламу, ви — гроші. Також є варіант — продати сторінки вашого сайту на біржі посилань. Посилання виводяться автоматично після надходження грошей від рекламодавця.

Крім цього, якщо ваш ресурс має показник Google PageRank (PR) для головної сторінки вище 3, ви можете встановити банер на своєму сайті з посиланням на Perfect Money і будете отримувати пасивний дохід.

Але є й інші види заробітку в інтернеті. Припустимо, заробіток на файлообмінниках. Ви заливаєте дані з вашого комп’ютера на ваш аккуант на файлообміннику. Після закачування файлу, вам видається посилання на його скачування. По ній файл може завантажити хто завгодно. За кожне скачування ви отримуєте гроші на свій рахунок. Вам просто потрібно поширити файл якомога більше разів в мережі (на різних сайтах) або ж розмістити новину про цей файл там, де ця інформація може бути актуальною.

Заробіток на іграх. Тут все легко — ви виграєте в грі і отримуєте реальні гроші. Дуже популярний сервер Igrun і такі ігри для заробітку як fermasosedi і Mlgame. Для особливо азартних людей є можливість спробувати свою удачу в онлайн-казино, або у віртуальному покері.

Заробітку на кліках полягає в тому, що ви клікаєте по рекламі на сайтах, посиланнях рекламодавців, читаєте листи і виконуєте нескладні завдання. За це вам капає грошик. Для власників сайтів таке «співробітництво» вигідно, оскільки вони зацікавлені в відвідувачах.

Розсилка спаму (реклами) — теж спосіб робити гроші. Smartresponder.ru, Maillist.ru і Subscribe.ru-найпопулярніші сервіси для такого роду заробітку. Суть — зібрати якомога більше передплатників, як тільки вони почнуть здійснювати продаж і передут по партнерським посиланнями, вам перерахувати першу прибуток.

Крім представлених можливостей робити гроші в інтернеті, є варіант стати фрілансером і працювати віддалено. Багатьом потрібні оптимізатори, менеджери, дизайнери, програмісти, копірайтери та інші — вибір надається роботи на тому ж сайті Free-lance.ru дуже великий. Ви просто дивіться пропозиції замовників і вибираєте те, що вам підходить, вам дають завдання, а після його виконання перераховують гроші на ваш електронний гаманець.

Заробляти можна і на соціальних мережах. Для цього потрібно по-перше, створити тематичну групу користувачів. Як тільки вона стане популярна, можна просувати в ній різні товари, брати участь у партнерських програмах, продавати рекламу і т.д. По-друге, співпрацювати з іншими великими групами. По-третє, додавати власні програми.

Або ж, теж варіант — влаштуватися на роботу на самому сайті, припустимо, Вконтатке в розділі «Вакансії» внизу, ви можете знайти щось і для себе.

Тепер ви знаєте, як заробити в інтернеті швидко, як бачите, способів дуже багато, залишається лише вибрати підходящий вам і почати працювати.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Робота. Додайте в закладки постійне посилання.