Як швидко схуднути за тиждень без дієт?

В сучасному суспільстві дуже важливо бути привабливою, стрункою. З усіх телеекранів, сторінок журналів і рекламних щитів на нас дивляться стрункі красуні, ну і що, що половина з них сотворена фото-редакторами, хочеться бути як мінімум не гірше. Через це прагнення доводиться йти на жертви. А як стати стрункою швидко? Як швидко схуднути за тиждень без дієт і голодування?

Як швидко схуднути за тиждень без дієт і фізичних навантажень

Виводити з організму зайву воду — часто через те, що в організмі затримується рідина, об’єм тіла збільшується і ви ніби опухає, при цьому вага може змінюватися зовсім не значно. Допоможуть в такій ситуації — продукти та напої надають сечогінну дію кавун, диня, свіжі огірки, морква, селера і буряк.

 • Сауна — гаряча або інфрачервона сауна розігріває підшкірний жир і він як би витоплюється з під вашої шкіри, а також з організму йде і зайва рідина. Не застосовуйте сауну занадто часто, а якщо у вас проблеми з серцем і артеріальним тиском, від неї доведеться і зовсім відмовитися.
 • Масаж — він знову ж розігріває тіло, під час масажу м’язи розслабляються, і це корисно якщо ви займаєтеся спортом, до того ж, підшкірному жиру не дають перебувати в спокої і це заважає йому накопичуватися, від розігріву і масажу він починає танути.
 • Обгортання — цей варіант схожий на сауну за своїм впливом — він нагріває і витоплює жир, але в обгортаннях є і ще один корисний фактор, вони можуть використовуватися разом з масками, грязями, кремами, які покращують стан шкіри, так що ви вб’єте відразу двох зайців.
 • Як швидко схуднути за тиждень без дієт за допомогою спорту

  Для активних і тих, хто прагне до швидкого результату, найкращий спосіб схуднути — спорт. Які види спорту допоможуть скинути вагу:

 • Біг — оскільки біг задіє дуже багато груп м’язів, він дозволяє ефективно скидати вагу. Постарайтеся під час бігу рухати руками, задіяти додатково м’язи спини. Якщо звичайної біговій навантаження вам мало, спробуйте ускладнити — бігайте по заметах або у воді по коліно або по пояс, таке навантаження кого завгодно вимордує.
 • Аеробіка — існує помилкова думка, що силові тренажери допомагають худнути. Насправді на них ви швидше накачаєте м’язи і тільки збільшиться в об’ємі. А ось аеробіка задіює різні групи м’язів, включає в себе стрибки, нахили, згинання і допоможе не наростити, а прибрати обсяги.
 • Качати прес — це вправа допоможе прибрати живіт. Воно дуже ефективно прибирає зайве, а накачані м’язи живота тримають його і зберігають плоским.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.