Як швидко прокинутися?

Як день почнеш — так його і проведеш. Якщо ти зустрічаєш ранок бадьорим і відпочив — значить, задаєш позитивний настрій для всього дня. А якщо тобі не допомагає ні довгий сон, ні дзвін рідного будильника — вранці ти відчуваєш себе ведмедем, якого розбудили в період зимової сплячки, що ж … Ми тобі обов’язково допоможемо виправити ситуацію, розповівши, як швидко прокинутися.

> Без приємних стимулів не обійтися

Заздалегідь подумай, чим хорошим, цікавим, добрим порадує тебе новий день. Може, це зустріч з друзями, довгоочікувана покупка або вечір з улюбленою книгою. Зрештою, ввечері тебе чекає твоя подушка і міцний сон — не привід чи підбадьоритися?

Солодка дрімота, як і раніше бере верх

Ану візьміться за свої вушка і гарненько потріть мочки! Впливайте на диво-точки і відкривайте очі! Не забудьте і про пальчики: промассируйте всі 10 (при бажанні, можете, звичайно, і пальці ніг). Потягніться і зробіть легку гімнастику, прямо не відриваючись від ліжка: ножиці, наприклад!

Поставте свою «батарейку на зарядку»

Увімкніть музику, яка Вас заводить, хвилює, бажано, що-небудь їх енергійного і активного, але якщо надихає класика (у тому, числі на ранковий підйом) — тоді це те, що потрібно! І бігом в душ, де на поличці Вас чекають підбадьорливі гелі! Спочатку можете погрітися, але потім обов’язково Обкатился себе прохолодною водою! Наступний маршрут-кухня з смачним сніданком і не менш смачним чаєм, кавою або гарячим шоколадом! Шматочок шоколадки, апельсин … або по можливості полуниця подарують необхідні гормони радості! А якщо Ви п’єте воду, то наповніть її кімслородом! Все просто: переливайте з однієї чашки в іншу і пийте на здоров’я!

Новомодні примхи

Можливо, швидко прокинутися допоможе щось неординарне, благо, техніка дозволяє! Можна, наприклад, вставати під літаючий будильник! Думаю, це видовище швидко розбудить!

Взагалі, з самого ранку постарайтеся оточити себе яскравими речами! Якщо на вулиці відмінна погода, ласкаво світить сонце-це вже привід прокинутися швидше! Чим витрачати час лежачи в ліжку — краще раніше вийти на навчання / роботу і пройтися пішки, насолоджуючись сонцем і Ваші хорошим початком дня! Бажаємо Вам чудового настрою! І нехай питання: як швидко прокинутися вранці — Вас більше не турбує!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.