Як швидко набрати масу?

«Як швидко поправитися?» — саме таке питання все частіше задають користувачі глобальної павутини. Найчастіше, таке бажання викликає подив. У наш час, набагато більше людей прагнуть виглядати максимально струнко. Проблема надлишку ваги хвилює не тільки європейські країни, а й Росію. Тим не, менш, вирішити питання, як швидко набрати масу тіла, сьогодні намагаються не тільки чоловіки, але і жінки. Правильний вага є одним із запорук здорового організму.

Дуже часто проблема нестачі ваги викликається генетичними причинами. Люди астенічного статури часто мають недостатню вагу. Саме у астеніків переважає кісткова тканина і їм дуже складно поправитися. Виною тому — хронічний прискорений обмін речовин, який не дозволяє астенікам погладшати. Крім цього, постійні стреси і нервові навантаження не дозволяють організму погладшати.

Проблема недостатньої ваги викликає питання у самих різних категорій населення. Так, наприклад, набрати вагу хочуть хлопці, які займаються бодібілдінгом. Нерідко, від нестачі ваги страждають і дівчата, що несприятливо позначається на їх дітородних функціях. Як жінкам, так і чоловікам дуже важливо стежити за тим, щоб вага була пропорційний росту. Які ж саме фактори і шкідливі звички заважають набрати вагу і, які існують швидкі методи набору ваги?

Як швидко набрати м’язову масу

 • Однією з найпоширеніших звичок, яка заважає швидкому набору ваги — це куріння. Часте вживання нікотину призводить до надмірного збудження нервової системи та порушення обміну речовин. Шкідлива звичка постійно пити каву або пиво також не дозволяють швидко набирати вагу, як чоловікам, так і жінкам. Не сприяє набору ваги і звичка їсти перед сном. Саме перед сном організм погано засвоює їжу.
 • Іншим, важливим фактором, який також не дозволяє швидко набрати м’язову масу, є нерви. Велика нервова навантаження викликають зайву худорлявість. Постарайтеся якомога частіше зберігати спокій, якщо Ви бажаєте поправитися.
 • Здоровий сон — це третій фактор, який впливає на набір маси тіла. Причина в тому, що уві сні виробляється особливої гормон, який безпосередньо впливає на набір м’язової маси. Цей гормон має назву — соматропін. Не варто говорити і про те, що необхідно провітрювати спальню перед сном, а також робити невеликі піші прогулянки. Мінімальний час для сну — це 7 — 8 годин на добу. Бажано спати більше!
 • Білкова їжа (м’ясо, каші, молоко, сир, яйця), також дуже сприяють збільшенню ваги. Однак багато м’яса їсти шкідливо, тому що надмірна концентрація такого білка призводить до розвитку лейкемії. Слід перейти на 4 — 5 разове харчування з однаковими інтервалами часу. Спортсмени зазвичай харчуються 7 — 8 разів на день. Заняття спортом, прогулянка — все це сприяє посиленню апетиту. Категорично не можна харчуватися фаст — фудом для того, щоб набрати вагу. Постійне перекушування фаст — фудом, призведе до збільшення жирової прошарку і до порушення роботи травної та ендокринної систем.
 • Відмінний спосіб набору ваги — це систематично займатися в спортзалі. Займаючись в спортивному залі, Ви можете збільшити обсяг м’язів, розподілити жировий прошарок по організму і поліпшити вегетосудинну і ендокринну системи організму.
 • Для набору ваги слід звернути особливу увагу на продукти харчування. Так, обов’язково необхідно вибирати продукти харчування з більшою калорійністю (замість знежиреного молока, молоко 3,5% жирності), вибирати кефір і сметану з високою жирністю. Обов’язково їсти з ранку різні каші на молоці і з вершковим маслом. Також, худим людям показані всі види мучного та солодкого. Для швидкого набору маси відмінно допоможуть фрукти. Абрикоси, банани, персики і диня будуть швидким і смачним способом набору маси тіла.
 • Прийом спортивного харчування (углеводніков, протеїнів, гейнеров) дозволяє відновити м’язову тканину і компенсувати енергію, в тому випадку, якщо Ви займаєтеся спортом.
 • Заняття спортом слід вести за особливою методикою:

 • Час спортивного тренування не повинне перевищувати 60 хвилин три рази на тиждень. Не слід тренуватися занадто багато. Часті щоденні фізичні навантаження не дозволяють організму відновитися і швидко спалюють енергію.
 • Один підхід не повинен перевищувати 60-90 секунд. Висока інтенсивність і невелика вага забезпечують максимальний ефект від тренування.
 • Програма тренувань обов’язково повинна включати в себе горизонтальний жим, присідання, станову тягу.
 • Необхідно приділяти більше уваги штангах і тренажерів.
 • Після тренування необхідно поїсти їжу, яка містить вуглеводи (наприклад, гейнер). Тим самим, організм буде отримувати енергію з високоенергетичної напою, а не «з’їдати себе» сам.
 • Приділяйте увагу і складу калорій. Щоб збільшувалася м’язова маса, слід споживати 1,6 грама білка на 1 кілограм власної ваги. Щоб набрати м’язову масу потрібно 2 — 2.5 грама на кілограм.
 • Фізичні тренування, правильне харчування і здоровий сон допоможуть набрати фізичну масу тіла в найшвидший час і відмінно виглядати як чоловікам, так і жінкам. А що може бути краще?

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.