Як шити шкіру?

Багато людей впевнені в тому, що працювати з натуральною шкірою досить складно. Однак це не так. Шкіра — це благородний природний матеріал. Вона добре кроіться, красиво виглядає в різних виробах і довго носиться, залишаючись прекрасно виглядати.

Необхідно знати пару простих секретів як шити шкіру, для того, щоб не зіпсувати матеріал і надати потрібний вид вашому пристрою. Отже:

 • При виборі шкіри в магазині обов’язково при собі мати весь комплект заготовлених викрійок. Так як шкіра може на різних ділянках мати дефекти забарвлення, дірочки і нерівності. А якщо у вас при собі викрійки, то ви відберете необхідні вам шматки шкіри без дефектів.
 • Перед тим, як шити шкіру, необхідно її змітати. Не можна Наживляємо деталі вироби за допомогою голок та ниток. Так як від них залишаються сліди. Для того, щоб їх не було необхідно спочатку скріпити шкіру шпильками, але гарувати їх потрібно перпендикулярно шву. Не можна заходити за межі шва! Найкраще прострочити поверх шпильок машинну строчку, і тільки після цього видалити шпильки.
 • Ні в якому разі не розпорюють вже прошитий матеріал, так як на ньому залишаться дефекти. Краще шийте за перевіреними раніше викрійками.
 • Після того, як строчки виконані, можна приступити до припуску на шви. Їх потрібно розкласти в різні боки і відстукати дерев’яним молотком так, щоб вони розглядалися. Потім вони приклеюються спеціальним клеєм для шкіри до виробу. Якщо шкіра м’яка і тонка, тоді припуски можна розгладити несильно нагрітим праскою через вологу ганчірку. Перед тим як гладити шкіру необхідно пропрасувати небудь непотрібний шматочок тканини. Так ви перевірите, не спалите ви її.
 • Для того щоб лапка швейної машинки не розтягувати шкіру, краще всього виріб попереду лапки змастити соняшниковою олією. Після пошиття масло легко видаляється м’якою тканиною.
 • Вироби зі шкіри не можна прати! Якщо ви захотіли його почистити, то необхідно звернутися в хімчистку.
 • Є важливий рада при пошитті виробів зі шкіри. Найкраще спочатку зробити це виріб з простої тканини. Тоді ви внесете всі зміни, які вам потрібно і не допустите помилок. І потім у вас вийде ідеальний варіант того, що ви хотіли.

  Отже, тепер ви знаєте всі секрети, як шити шкіру! Можете приступати до втілення своїх ідей у життя!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Домашнє господарство. Додайте в закладки постійне посилання.