Як шити одяг для собак?

v Відео — «Як шити одяг для собак»

Сучасні погляди на одяг для собак сходяться на тому, що для багатьох порід одяг не просто розкіш, а необхідність в умовах наших суворих зим. А надягати на улюбленця фабричне виріб не тільки дорого, але й не так приємно, як зроблене власноруч. До речі, шити одяг для собак самостійно — чудове хобі.

Як шити одяг для собак

Починати шити одяг для собак необхідно з пошуку викрійок в інтернеті, а можна зробити їх самому. Ми з вами спробуємо зробити викрійку самі на прикладі комбінезона для собаки. За таким же принципом ви зможете фантазувати з одягом для собак самі.

Отже, приготуйте аркуш паперу, олівець і метр. Для початку вимірюємо спинку собаки від нашийника до хвоста. Тепер накреслимо лінію такого розміру на аркуші паперу, розділяючи її на 8 рівних частин, одна частина з яких буде дорівнює довжині однієї клітинки. Весь аркуш паперу необхідно розкреслити на клітини даної дині. Звіртеся з нашою схемою, де наочно показано, як ми будемо працювати.

Далі виміряйте собаку, згідно з тими точкам, які зазначені на схемі хрестиками. З’єднуємо отримані точки, щоб вийшов закінчений малюнок. Звертаємо вашу увагу, що до верхньої стороні викрійки необхідно додати 3 см вгору для отримання «спинки».

Схема комбінезона для собаки готова. Тепер слід викроїти 2 таких деталі по точках М — Ж — З — К — Д — І — Л — Г — Б — Н. Для того, щоб зробити внутрішні частини брюк комбінезона, потрібно викроїти ще 2 деталі: по точкам Ж — Б — Н — М — одну деталь і по точках Г — Д — І — Л — другу деталь.

Щоб зробити вставку для животика собаки, виміряйте об’єм талії та грудей собаки згідно точкам А — Б і В — Г. Порахуйте різницю між реальними розмірами собаки і даної викрійкою. Таким чином, ви отримаєте дані про ширину вставки для животика собаки.

Шиємо одяг для собак самі: починаємо зі вставки, пришиваючи її з горлечка комбінезона до пахви. Прітачіте подбрюшную область, а після продовжуйте шити до паху. Знову прітачіте вставку до задньої штанин до її середини для дівчаток. Для хлопчиків пришиваємо вставку до хвостового отвори (Д — Г — Б — Ж), вирізаючи ширінку. Добре б вшити блискавку в ширінку.

Довжина брюк комбінезона буде залежати від довжини лап собаки. А внизу штанців необхідно вставити гумки. А також радимо вам приділяти велику увагу напуску на штанцях комбінезона, інакше всі рухи собаки будуть скуті. Пам’ятайте, що ви шиєте одяг для собак не тільки заради краси, а, в першу чергу, для комфорту вашого улюбленого вихованця.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Тварини. Додайте в закладки постійне посилання.