Як розтягнути взуття в домашніх умовах?

Всі ми любимо красиво і стильно одягатися, але часто буває, що красива і стильний одяг виявляється не самою зручною, а часом, її відверто неможливо носити. Мова в нашій статті піде про взуття і про те, як розтягнути взуття в домашніх умовах. Отже:

Розтягуємо взуття

Відразу ж відзначимо, що розтягуванню можуть піддатися тільки ті моделі взуття, які виконані зі шкіри, адже саме цей матеріал має властивість розтягуватися. Існує кілька методів, що дозволяють збільшити розмір взуття. Як розтягнути взуття в домашніх умовах?

 • Перший спосіб допоможе нам збільшити шкіряне взуття максимум на цілий розмір. Візьміть взуття, потребує розтягуванні. Наповніть герметичні пакети звичайною водою, склад якої не має вирішального значення. Помістіть герметичний пакет у взуття, щоб вода в ньому рівномірно розподілилася по внутрішній поверхні взуття. Покладіть взуття з пакетами в морозилку. Дочекайтеся перетворення води в пакетах в лід. Дістаньте взуття з морозилки і залиште її в умовах кімнатної температури на 20 хвилин. Після цього можете виймати лід, і ви побачите, що взуття стала вільною. Вироби з товстої шкіри найчастіше потребують в повторенні цієї процедури до декількох разів.
 • Використання касторової олії — це легкий і швидкий спосіб разнашіванія взуття. Потрібно обмазати взуття маслом, надіти шкарпетки, і протягом години розношувати. Ці процедури необхідно виконувати до тих пір, поки взуття не збільшиться до потрібного розміру. На ніч можна використовувати спеціальні креми для розтягування шкіри.
 • Окріп також можна використовувати для розтягування коханої, але не дуже придатною шкіряного взуття. Для цього необхідно хлюпнути на взуття окріп, трохи почекати і одягнути її. Під впливом високої температури води, взуття візьме форму ваших стоп. Ще один спосіб використання гарячої води являє собою такий алгоритм дій. Візьміть тканину, в яку можна цілком обернути виріб. Вимочіть тканина в гарячій воді і оберніть їй взуття. Тримайте в такому стані до повного висихання ганчірки. На ніч можна змастити взуття касторовою або соняшниковою олією для закріплення результату.
 • Досить-таки часто трапляється, що нове взуття має погану звичку натирати задню частину стопи, а саме п’яту. Для подолання проблеми радять натерти задник взуття гасом, або спиртом, або воском (свічок). Далі можна носити взуття в звичайному режимі. Через деякий час п’ята перестане відчувати дискомфорт.
 • Також часто трапляється ситуація, коли взуття занадто вузька і тисне передню частину стопи. Для збільшення обсягу взуття в цій частині можна змащувати її внутрішню поверхню розчином оцту, а зовнішню спеціальним кремом для розтягування шкіри.
 • При розтяжці виробів виконаних зі шкіри і покритих лаком, слід використовувати тільки спеціальні суміші для розтяжки взуття. Користуйтеся інструкцією і розношуйте взуття, покриту спеціальним кремом по одній годині на день.
 • Напевно у вашому місті існує взуттєві майстерні, які допоможуть розтягнути ваше взуття. На базі подібних підприємств використовуються спеціальні колодки, покликані розширити шкіряні вироби. Навряд чи це буде коштувати дуже дорого.
 • Обробка спиртом — це, мабуть, найвідоміший у народі спосіб. Для реалізації способу спробуйте змочити взуття зсередини спиртом, одеколоном або спиртовим розчином. Надіньте бавовняні шкарпетки і поносіть взуття до повного висихання спирту. Не забудьте подібним чином обробити верх вироби. Походіть в такому взутті по будинку годину або два.
 • Ми сподіваємося, що поради, запропоновані нашим дорогим читачам, допоможуть вам розносити улюблене взуття. Пам’ятайте про те, що краще використовувати спеціальні засоби для розтягування взуття, щоб уникнути псування речей.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Побутові поради. Додайте в закладки постійне посилання.