Як розрахувати стать дитини?

В очікуванні малюка батьки прочитують безліч літератури, цікавляться досвідом народжували жінок і, звичайно, хочуть за будь-якими ознаками розрахувати стать дитини.

Як розрахувати стать дитини за прикметами

Як відомо, лікарі визначають стать дитини за результатами УЗД, причому не першого, а тільки на 5 місяці вагітності. Але як приємно подумати, про те, хто сидить у тебе в животику, ще в перші місяці вагітності …

 • Якщо вірити «бабусиним прикметам», то хлопчик буде у тій матусі, у якої живіт росте вперед, а сама вона кращає з кожним днем. Дівчинку чекають мами, у яких живіт росте досить рівномірно, з боків і вперед, а самі вони виглядають гірше: повніють, колір обличчя змінюється, волосся випадає. Кажуть, дівчинка забирає красу мами.
 • Також багато сімей вірять в теорію черговості. Тут необхідно дивитися на того, хто з майбутніх батьків був первістком. Наприклад, якщо майбутня мама народилася першою у своїй родині, а майбутній тато — другим, то найімовірніше у них буде дочка. Кажуть, що теорія вірна лише для першої дитини.
 • Якщо вагітну жінку так і тягне на солоні огірки, м’ясо і різні прянощі, то чекайте в сім’ї сина. А якщо під час вагітності жінка воліє солодощі, то швидше за все буде дочка.
 • Якщо в період передбачуваного зачаття пара активно займалася сексом, то має народитися хлопчик. А якщо у тата був тривалий період утримання, то буде дівчинка. Згадайте народну приказку: народився хлопчик — тато прийшов втомлений і голодний, народилася дівчинка — ах, яка ювелірна робота батька. Насправді, така прикмета може вважатися не тільки марновірством. Адже по науці відомо, що активні сперматозоїди не настільки живучі, як ледачі «жіночі» сперматозоїди. Навіть американський лікар Дж. Юнг писав, що займаючись любов’ю частіше, в спермі чоловіка виробляється більше Y-хромосом, то є ймовірність завагітніти хлопчиком збільшується.
 • Дані прикмети часто знаходять своє підтвердження на практиці. Але ми все ж звернемося до полунаучная методів визначення статі дитини. Наступні гіпотези висловлювали різні вчені, намагаючись якось обгрунтувати свою позицію, а не просто робити висновки шляхом статистики і спостережень.

  Як розрахувати стать дитини по крові

  Метод визначення статі майбутньої дитини по оновленню крові заснований на теорії, згідно з якою кров чоловіків оновлюється раз на 4 роки, а жінок — раз на 3 роки. Відповідно до моменту зачаття кров одного з партнерів буде молодше (сильніше). Саме він і передасть свою стать малюка.

  Як розрахувати останнє оновлення крові? Отже, першим оновленням будемо вважати дату народження людини. Якщо ж у одного з партнерів була втрата крові (операція, наприклад), то відлік слід проводити саме з цієї дати. Додавайте до дати першого оновлення крові мами по 3 роки, а тата — по 4 роки. Дії робите до того моменту, поки не наблизитеся до дати передбачуваного зачаття.

  Розглянемо, як розрахувати стать дитини по крові на прикладі. Передбачувана дата зачаття листопада 2011:

 • Папа не пам’ятає у себе втрати крові, тому будемо починати відлік з його дати народження. 23.07.1986 +4 +4 +4 +4 +4 +4 = 23.07.2010.
 • У мами була операція 5.05.1996 +3 +3 +3 +3 +3 = 5.05.2011.
 • Робимо висновок, що кров мами молодше до даного моменту, а значить у такої пари має народитися дівчинка, якщо зачаття відбулося в листопаді 2011 року.

  Як розрахувати стать майбутньої дитини за датою зачаття

  На думку польського лікаря Франтішека Бенедьо, розрахувати майбутній стать дитини можна дуже простим способом. Ймовірність таких розрахунків дорівнює 80%, якщо до вагітності місячні у жінки завжди приходили під час. Якщо зачаття відбулося за 11-12 днів до початку менструації (передбачуваної), то швидше за все народиться хлопчик, а якщо за 13-14 днів — дівчинка.

  Також і французькі вчені говорили про визначення статі дитини за датою зачаття. Цей метод більш точний, адже тут важливо правильно розрахувати дату овуляції, а у всіх жінок вона буде різною. Якщо статевий акт був менш ніж за добу до овуляції, то надактивні сперматозоїди з Y-хромосомою («чоловічі») першими запліднять яйцеклітину, і народиться хлопчик. А якщо статевий акт відбувся за 25-36 годин до овуляції або навіть через пару днів після неї, то більше ранимі і швидкі сперматозоїди з Y-хромосомами загинуть, а верх візьмуть живучі «жіночі» сперматозоїди.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.