Як розлюбити хлопця?

Одного разу, ти приходиш до висновку: ваші стосунки більше тривати не можуть! Досить страждати, лити сльози, сподіватися на краще. Легко сказати, та нелегко зробити. Якщо у вас були близькі стосунки, то не сподівайся, що розставання пройде без болю. Будь розрив — це душевна травма. Як впоратися зі стресом і почати нове життя, повне радості?

Як розлюбити хлопця?

 • безповоротне рішення. Твоє рішення про розрив має бути остаточне, не підлягає обговоренню. Не залишай собі надії: а раптом ще все наладиться? Раптом він змінитися, зрозуміє і т.д.? Зрозумій, що відтягуючи кінець відносин, ти тільки витрачаєш марно свої нерви і час. Дай собі установку, що шляху назад бути не може, не за яких обставин.
 • Заверши відносини до кінця. Навіть якщо люди розлучаються, іноді їхні стосунки завершені не повністю. Залишаються недомовки, невисловлені звинувачення або навпаки, невисловлена подяку. Людина може знову і знову подумки повертатися до старих відносин, заважаючи тим самим своєї реальної особистого життя. Тому при розставанні скажи своєму партнери абсолютно все що наболіло. Якщо не можеш зробити це в обличчя, то напиши листа, пішли e-mail, запиши відео-звернення … Все що завгодно! Зрозумій, ти робиш це для себе, а не для нього. Не забудь так само подякувати чоловіка за все хороше, що у вас було.
 • Трохи постраждати. Хочеться плакати? Не намагайся стримуватися! Інакше емоції виплеснуться з ще більшою силою. Виділи собі певний час для страждань (наприклад 2:00) — плач, дивись ваші спільні фотографії, згадуй все, що було, оплакуй свою гірку долю. Коли час закінчився, скажи стоп і перемкнися на щось інше. Це буде зробити не складно, за 2:00 ти втомишся горювати! Кожен день скорочуй час страждань. Через пару тижнів від твоїх сліз не залишиться й сліду!
 • Так чи він був хороший? От ви розлучилися, тепер можна зняти рожеві окуляри, і пошукати в своєму колишньому побільше недоліків. Напиши на аркуші всі його достоїнства, а на половинці — недоліки. Напевно, вони були, і чимало — адже через них то ви і розлучилися! Не будеш до свого кавалера, знайди всі його погані сторони. Тепер частина листа з достоїнствами знищ, і читай тільки «негативний» список. Так чи був він принцом на білому коні?
 • Займи себе! Якщо у тебе багато роботи, це добре. А може ти вештаєшся з кутка в куток, і сумуєш про безповоротно пішла любові. Не втрачай час! Пам’ятай, десь поруч ходить герой твого роману, і йому потрібна розумна, красива, цікава дівчина. Тому займися чимось для тебе цікавим, потрібним і важливим: запишись на мовні курси, займися верховою їздою, навчися танцювати фламенко або вишивати хрестиком, та хіба мало цікавих занять! Твої думки вже не будуть зайняті питанням, як розлюбити хлопця.
 • Відірвися. Влаштувати вечірку з друзями, познайомитися з новими людьми, сходити з подругою в кіно або в кафе — це завжди весело і приємно, особливо в складній життєвій ситуації. Влаштуй собі свято тіла: сходи до масажиста, в солярій, в спа-салон. Поміняй свої імідж після походу до візажиста, в перукарню і в модний бутик. Всі ці зміни підуть тобі на користь.
 • Будь сильною! Рука сама тягнеться до телефону, щоб зателефонувати йому, а ноги несуть тебе до місця його роботи або навчання? Стоп! Не дозволяй миттєвим бажанням зруйнувати твоє життя і позбавити тебе майбутнього щастя. Адже ти ж не хочеш знову плакати вечорами в подушку? Буває і навпаки, молодий чоловік немов отямився — починає надсилати любовні повідомлення, дарувати шикарні букети, запрошувати в ресторан на вечерю, словом, благає дати йому шанс. Не ведися на цей трюк! У чоловіка-мисливця прокинувся інтерес до вислизає видобутку. Якщо ти пішла сама, ти зачепила його чоловічі почуття, і він буде всіма силами намагатися тебе повернути, щоб реабілітуватися в своїх же очах! Якщо ти піддасися, то все дуже швидко повернеться на круги своя.
 • Веди свій «щоденник радості». Почни записувати в красивий блокнот або зошит всі ті дрібниці, які радують тебе щодня. Гарна погода, начальник зазначив тебе, чоловік на вулиці зробив комплімент, ти прекрасно здала іспит на права і т.д. Вчися знаходити бачити радість в найпростіших речах, і ти побачиш, як життя прекрасне!
 • Нова любов. Звичайно, не треба кидатися з вогню та в полум’я, просто зверни увагу на оточуючих чоловіків, які до цього були обділені увагою. Може серед них є хтось гідний твоєї любові?
 • Ось нехитрі способи, які підкажуть тобі, як розлюбить хлопця. Пам’ятай, ти єдина і неповторна, твоєї любові гідний тільки найкращий чоловік!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.