Як розблокувати сторінку Вконтакте?

Ми настільки звикли до спілкування з друзями на сайті в контакті, до перегляду оновлень користувачів в новинах, прослуховування улюблених треків на своїй сторінці, та й взагалі до всього, що там відбувається! Відчувається справжня залежність від соціальної мережі, коли ми раптом бачимо, що сторінку вконтакті заблокували — що робити?

Заблокована сторінка вконтакте на роботі — що робити

Нічого дивного немає в тому, що роботодавці або керівництво навчального закладу можуть заборонити доступ в контакт. Щоб підвищити ефективність праці співробітників, вони блокують доступ з робочого місця в соціальні мережі. Але і тут людський розум знайшов обхідний шлях.

Для того щоб розблокувати сторінку вконтакте з робочого місця, скористаємося анонімними проксі-сайтами. Їх ще називають анонімайзер. Для цього в пошуковику введіть «анонімайзер» і зайдіть на будь-який з запропонованих. Після цього слід ввести адресу сайту (vkontakte.ru) і авторизуватися, тобто ввести свій email і пароль, як звичайно. Справа в тому, що замість справжнього адреси сайту вконтакте буде видно абсолютно інший. Всі можливості контакту зберігаються, Ви користуєтеся соціальною мережею як і раніше. Системні адміністратори можуть рано чи пізно знайти цей сайт і закрити доступ до нього. Не переживайте, у мережі постійно оновлюються анонімні проксі-сервери, і Ви зможете користуватися різними анонімайзером практично нескінченно!

Заблоковано аккаунт вконтакте, просять послати смс …

Найімовірніше, Ваш комп’ютер атакований вірусом. Ніяких смс посилати не потрібно. І гроші пропадуть, і акаунт не розблокується. Чітко дотримуємося інструкції:

 • Диск C, папка windows, system32, drivers, etc.
 • Там ми бачимо файл hosts, який відкриваємо за допомогою блокнота.
 • У блокноті знаходимо рядки з текстом «durov.ru, vkontakte.ru». Видаляємо їх.
 • Зберігаємо зміни у файлі.
 • Іноді потрібно виконати це в безпечному режимі комп’ютера, так як файл hosts не відкривається. Для цього перезавантажуємо комп’ютер і під час цього тиснете кнопку F8 на клавіатурі. Коли пропонують вибрати режим, натискаєте на «безпечний». І вже в цьому режимі робите все це, починаючи з пункту 1.
 • Як розблокувати зламану сторінку вконтакті

  Звичайно, прикро, якщо твою сторінку в контакті зламали і спаму звідти або взагалі змінюють інформацію про тебе, ставлять жахливу фотографію. Пароль вони природно відразу ж поміняли, щоб ти не зміг зайти і все владнати.

  Розблокувати зламану сторінку не складно. Багато хто вважає, що це займає багато часу і лінуються. Нічого подібного! Звернутися в техпідтримку досить просто, складати нічого не доведеться. Знайдемо анкету для заповнення. На сайті вконтакте внизу будь-якої сторінки заходите в техпідтримку і читаєте новини. Там в четвертому пункті користувачам буде запропоновано скористатися помічником. Необхідно натиснути на «сторінка недоступна, на неї не увійти», потім на «поштовий ящик не доступний, на нього не увійти». І нарешті Ви знаходите форму для заповнення. Заповнюєте її, як Вас просять і відправляєте 2 фотографії. Щоб розблокувати зламану сторінку вконтакті, обов’язково потрібно відправити фотографію документа з печаткою, що посвідчує особу, та ще одну з собою на тлі повідомлення з контакту.

  Нещодавно сторінки в контакті стали прив’язувати до номерів мобільних телефонів. Тому зараз не становить проблем відновити доступ за допомогою свого телефонного номера.

  Також багато пишуть, що є спосіб розблокувати сторінку в контакті, надіславши повідомлення з проханням адміністраторам сайту на email Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. У Вас повинен бути включений Java-Script для перегляду. . Але кажуть, що очікувати доведеться занадто довго, тому краще користуватися методами, запропонованим вище. Повернути і розблокувати свою улюблену сторінку вконтакті можна, тому переживати не варто.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.