Як розбагатіти?

Ви давно мрієте стати більше, ніж самодостатньою людиною, можливо, ви хочете бути казково багатим, а може, більш приземлено — знайти нарешті фінансову незалежність, щастя — а як розбагатіти, не знаєте?

Всі успішні люди давно знають і розуміють, як можна розбагатіти, але секретами своїми діляться неохоче. Всі вони знають, як притягнути до себе гроші, вони гроші люблять і відповідно, ті відповідають їм взаємністю. Ви просто подивіться на будь-якого багатого людини з вашого найближчого оточення. Він, напевно, не відлежується на дивані, поїдається заздрістю про купівлю сусідом нового авто, від’їзду на відпочинок до зарубіжних країн … Він навпаки, працює цілодобово, вірячи в себе і результат своєї праці, ведучи для себе повну звітність у всіх своїх вчинках.

Ясна річ, щоб розбагатіти допомогу магії не потрібна. Але щось містично в цьому є, адже людина сама собі задає програму і мотивацію для своїх вчинків. Так, безсумнівно, думка оточуючих не варто піддавати ігнор, але кінцевий висновок кожного вчинку повинен бути персонально Вашим. А успішні люди всі свої дії прораховують на кілька кроків вперед.

Як розбагатів Прохоров — цікаво? Він любив і поважав гроші. До грошей треба відноситься гідно номіналу, не запихати їх зім’ятим грудкою в задню кишеню джинсів, а зберігати в гаманці. Гроші люблять рахунок — чули? Це вірно, а ще вони люблять пошану і дбайливий догляд.

Неважливо, як ви хочете розбагатіти — з нуля, або маючи початковий капітал, за кордоном ви або плануєте розбагатіти в Росії — об’єднує це прагнення одне — необхідно твердо усвідомлювати свою мету і прагнути до її досягнення.

Як швидко розбагатіти або хоч злегка поправити своє становище

Рекомендую ознайомитися, корисні поради, як розбагатіти:

 • Найважливіше — перенастройте на новий лад. Женіть геть негативні думки (розбагатіти на нерухомості нереально, конкуренти звірі, акули бізнесу та інше). Зробіть собі мантру в стилі «я обожнюю гроші, і вони люблять мене», налаштуйтеся на позитивний лад. Захищайте свій гарний настрій!
 • Житло. Очистіть нарешті свій будинок від усіляких завалів, спробуйте розставити меблі по Фен-Шуй. А раптом? Наш будинок — лише посередник між всесвітом і нами. Викиньте всі непотрібні речі, не збираєте даремний непотріб — вмійте розлучатися з віджитого етапами життя. Триматися смертельної хваткою за мотлох — психологія бідняка. Мотивує?
 • Купуйте тільки нові і дорогі, якісні речі. Скупий платить двічі. «Я не настільки багатий, щоб купувати дешеві речі» — говорив мій батько, і він має рацію.
 • Вірте в удачу! Проходячи повз кіоску — купіть лотерейний квиток. Раптом пощастить?
 • Вчіться економити, купуючи тільки дійсно необхідні речі гідної якості.
 • Відкрийте собі рахунок в банку і при першій же можливості — потроху відкладайте.
 • Знайдіть в собі талант, навчитеся його застосовувати на практиці. Діліться своїми навичками з людьми — працювати головою куди більш перспективно, ніж руками.
 • Коло спілкування — спілкуйтесь частіше з успішними людьми, які могли реалізувати свої амбіції та досягти добробуту в житті, на практиці.
 • Вкладайте свої гроші. Як відомо, гроші повинні працювати — тільки так їх можна примножити з гідним коефіцієнтом. Ризикувати — справа благородна.
 • Не накривайте себе невидимою кришкою. Можливо все, що ви можете собі уявити — змініть роботу на більш гідну, високооплачувану. Якщо будуть потрібні додаткові знання, освіта — отримаєте їх. Ніколи не пізно вчитися!
 • Зрозуміти, як можна розбагатіти, дано, як правило, лише тим, хто вже успішний. Бо саморозвиток — важка праця, тут немає місця дармоїдам і любителям «халяви».

  Ви маєте право бути багатим, так чому ще не використовуєте свої можливості? Остап Бендер продавав повітря …

  Успіхів у всіх починаннях!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Фінанси. Додайте в закладки постійне посилання.