Як робити презентацію в PowerPoint?

Останнім часом показ слайдів став дуже популярним і необхідним процесом на роботі та в навчальних закладах. Процес презентації включає в себе набір картинок, відео і тексту, які пов’язані між собою смисловий ланцюжком і слідують в режимі слайдів. Але багато хто навіть не знають, що можна показати свою роботу за допомогою такої прекрасної функції. Тому разберемподробно, як робити презентацію в PowerPoint.

 • При запуску програми автоматично створюється перший лист, який вважається титульним. У відповідному місці треба клікнути мишкою та ввести потрібний текст.
 • Потім створюємо новий слайд і вибираємо із запропонованих шаблонів праворуч, який вид він матиме. Для того щоб на слайді знаходився потрібний вам об’єкт, чи то картинка, чи то кліп, виберете іконку з необхідним об’єктом.
 • Потім відкриваємо папку і натискаємо 2 рази по файлу лівою кнопкою мишки. За рахунок того, що в PowerPoint об’єкти знаходяться в рамочці, змінити їх налаштування можна, клікнувши на рамки з необхідним текстом. В цьому випадку з’явиться панель інструментів, де можна поміняти колір, розмір і інші опції шрифту. Вони нічим не відрізняються від Microsoft Word.
 • Щоб зменшити, збільшити або повернути об’єкт використовуйте гуртки і квадратики, що знаходяться по периметру рамки.
 • Як зробити презентацію в PowerPoint більш цікавою?

 • Урізноманітніть текст, зробивши його у вигляді схематичних малюнків. Для цього виділіть текст і виберете функцію «Перетворити на рисунок Smart Art».
 • Якщо знадобиться додати будь-які фігури, зробити це можливо також як і в Word, натиснувши на однойменну кнопку у верхній панелі інструментів.
 • Також урізноманітнити ваш слайд можна, розташувавши на задній фон якусь картинку. Додаємо цікавить нас об’єкт на слайд і виділяємо його, після натискаємо «Упорядкувати» і вибираємо його розташування, тобто задній план.
 • У Microsoft PowerPoint для текстових блоків часто застосовуються експрес-стилі, це своєрідні кольорові шаблони. Вибираємо на панелі «Експрес-стилі» і застосовуємо той, який сподобається.
 • Після створення необхідних слайдів слід перейти до оформлення зовнішнього стилю. У цьому нам допоможе розділ «Дизайн». У списку слайдів вибираємо першу сторінку і визначаємо для неї тему. Вигідно буде виглядати, якщо для всіх сторінок зробити однакові теми. За допомогою кнопок «Кольори» і «Шрифти» змінюємо колірне рішення і накреслення самого тексту. Після вдосконалення дизайну настройте параметри сторінки та орієнтацію слайда в меню «Дизайн».
 • Робити презентацію в PowerPoint зовсім не важко, а навіть цікаво. Слайди можуть не просто йти слідом один за одним, а з ефектом з’являтися на вашому екрані. Це можуть бути різного роду анімації, та ще й з додаванням звуку, що додасть якусь оригінальність. Всі ці настройки слід здійснювати в розділі «Анімація». Крім ефектів цілих слайдів, можна додати їх для кожного окремого об’єкта. Для цього, виділяємо цікавить нас об’єкт і натискаємо в списку опцій на функцію «Настройка анімації». Справа має з’явитися віконце з настройками ефектів анімації, додаємо анімації і ефект і налаштовуємо їх початок і швидкість.

  Закінчивши з анімацією, вам знадобитися розділ «Показ слайдів». Там натискаємо «Настройка демонстрації» і коригуємо настройки показу презентації для глядачів. Тут слід розподілити за номерами слайди для показу (розділ «Слайди»), налаштувати режим переходу слайдів за часом або вручну (поле «Зміна слайдів») і т.п. Для перегляду презентації слайдів із спецефектами і звуками натисніть кнопку «З початку».

  Якщо все влаштовує, зберігаємо презентацію в зручному для перегляду вигляді. Для цього натискаємо на основну кнопку Microsoft PowerPoint і вибираємо «Зберегти як» — «Демонстрація PowerPoint». Якщо надалі ви захочете відредагувати її, виберете пункт «Презентація PowerPoint».

  Коли проблема, як робити презентацію в PowerPoint, уже не варто, сміливо експериментуйте і показуйте своїм колегам. Тоді начальство по заслугах оцінить плоди вашої праці.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.