Як раніше визначали вагітність?

Кожній жінці цікаво знати про те, як раніше визначали вагітність. Особливо, якщо жінка відчуває сумніви з приводу свого становища. У всіх вагітність проходить по-різному. Хтось з перших днів затримки відчуває зміни в стані організму і випробовує нові відчуття. У когось вагітність проходить зовсім непомітно, і визначити її за першими ознаками стає набагато складніше.

Найпоширеніші прикмети, за якими раніше визначали вагітність Затримка місячних

Затримка місячних є одним з перших і яскравих ознак вагітності. Особливо, якщо до цього цикл у жінки був регулярний.

Погане самопочуття

Ще до настання затримки, жінка може відчути себе погано. Її можуть потривожити болі внизу живота, що виникають з періодичністю спазми, можливо кровотеча, яке прийнято називати імплантаційним. Причиною подібних симптомів у першу чергу є посадка ембріона на стінку матки. Посадка ембріона відбувається через тиждень після зачаття.

Гіперчутливість грудей

При вагітності чутливість грудей підвищується. У грудях виникає біль і відчуття важкості. Навколо сосків можливо потемніння й поява пігментації.

Нудота

Нудота-це найчастіший і поширений сигнал про настання вагітності. Токсикоз, який є причиною нудоти, може тривати 12 тижнів і настає через тиждень після зачаття. Про токсикозі можна судити за наявності легкої нудоти, слабкості, а в деяких випадках сильної блювоти, яка може спричинити за собою повне зневоднення організму.

Головний біль

Головний біль на ранніх термінах вагітності може означати зміну гормонального фону організму.

Зміни психічного стану

При вагітності настрій жінки може різко змінюватися. Жінка може бути дратівливою або стомленою, веселої або занадто замкнутою.

Загострення нюху

Ні для кого не секрет, що у вагітної жінки різко змінюються уподобання в їжі. Апетит може збільшитися або навпаки прірву. Найчастіше бажання у жінки виникає до кислих і солоним продуктам.

Часте сечовипускання

Чим більше термін вагітності, тим більше розміром стає матка. Матка починає тиснути на сечовий міхур. Зазвичай часте сечовипускання починається на більш пізньому терміні вагітності.

Саме за допомогою цих ознак раніше визначали вагітність.

На жаль жоден з вище перерахованих ознак не може дати точного підтвердження вагітності. Будь-який з цих симптомів може супроводжувати захворювання.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.