Як PS3 підключити до комп’ютера?

Існує два основних способи підключення даної консолі до комп’ютера. Так як ps3 підключити до комп’ютера? Є бездротової і дротової метод. У свою чергу, для того, щоб під’єднати PlayStation до комп’ютера через кабель, є два інших методу. Перший полягає в тому, що приставка підключається безпосередньо до модему, другий — виводиться через мережеву карту в системному блоці.

Найзручніше приєднувати PS3 прямо до роутера. У приставці ніяких налаштувань змінювати не потрібно, і на комп’ютері теж. Крім того, комп’ютер навіть не треба буде включати, щоб пограти в Інтернеті. У тому випадку, коли модем має тільки один вихід, доведеться приєднувати PS3 через мережеву плату.

Не всі комп’ютери забезпечені другий мережний картою, тому, ймовірно, її Вам доведеться придбати в магазині і монтувати в системний блок. Коли вона буде встановлена, підключіть один кінець кабелю до включеної PS3, а другий — до комп’ютера. Мережевий шнур не потрібно купувати, він поставляється в одному комплекті разом з приставкою. Потім зайдіть в Майстер налаштування мережі, що на панелі керування, і, для власної зручності, перейменуйте то мережеве підключення, через яке з PS3 намір виходити в Інтернет. В його властивості задайте маску підмережі і IP-адресу. IP — виключно 192.168.0.1, маска — тільки 255.255.255.0. Уже в параметрах мережі консолі виставте ту ж маску підмережі, але IP змініть на одну останню цифру від 2 до 255, і впишіть номер шлюзу — IP Вашого комп’ютера. Таким чином, питання, як ps3 підключити до комп’ютера, не такий вже і нерозв’язний.

Встановивши з’єднання приставки з комп’ютером, не забудьте вимкнути фаєрвол або, по крайней мере, поміняти його налаштування, інакше він сприйме її як шкідливе ПО. Щоб PS3 безперешкодно виходила в Інтернет, поставте у властивостях основного мережевого підключення галочку напроти пункту, що дозволяє іншим користувачам користуватися мережею, і вкажіть підключення консолі. З VPN необхідно проробити те ж саме, але вже в настройках VPN-підключення. Щоб отримати доступ до файлів, що зберігаються на комп’ютері з консолі, встановіть відповідну програму. Диск з нею не поставляється в одному комплекті з приставкою, але для цього добре підійдуть WMP або Nero 7.

Нарешті, можна встановити бездротове з’єднання за допомогою програми Connectify. Цей спосіб діє тільки з комп’ютерами, забезпеченими WiFi і захистом WPA2. Утиліта має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і проста у використанні, тому в докладному описі не потребує. Не забудьте, що буде неможливо при вимкненому комп’ютері з PS3 вийти в глобальну мережу.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.