Як PS3 підключити до інтернету?

Коли старі ігри вже набридли, а нові ще не з’явилися, хочеться чогось ще від своєї консолі. Наприклад, пограти у старі ігри на просторах інтернету. Сьогодні, поговоримо про PS3 і про те як пограти на консолі через інтернет. Повернемо до ігор колишньої інтерес!. Отже:

Як PS3 підключити до інтернету?

Варіанти підключення консолі до мережі інтернет:

 • Підключаємо консоль через Wi-Fi з’єднання. Це підійде тим користувачам, які мають будинки точку доступу Wi-Fi. В даному випадку не буде потрібно якимось чином налаштовувати мережу або консоль. Всі налаштування автоматичні. Єдине, що може знадобитися — це пароль доступу до мережі.
 • Підключаємо консоль за допомогою PPPoE з’єднання. Цей спосіб працює в тих будинках і квартирах, де інтернет отримують з інтернет-кабелю моделі RJ45. У вас є логін і пароль, які використовуються для з’єднання комп’ютера з мережею. Увіткніть кабель в мережевий роз’єм приставки. Вам знадобляться такі налаштування: IP, DNS, MTU, mask, gateway. Всі ці параметри можуть встановитися автоматично. Якщо цього не сталося, то не складе великих труднощів ввести їх вручну. Параметри можна дізнатися у вашого інтернет-провайдера.
 • Підключаємо консоль через VPN. VPN передбачає наявність роутера, який здатний самостійно зв’язуватися з мережею. Ви зможете підключити PS3 до інтернету наступним чином. Подивіться на свій роутер. Якщо він володіє можливостями точки доступу Wi-Fi, значить консоль встановить з’єднання самостійно. Якщо ні, то, напевно, в роутері є гнізда для RJ45 кабелю, куди можна його ж і підключити. Підключіть кабель до роутера, і консолі. Приставка сама встановить з’єднання з інтернетом.
 • Підключаємо консоль через другу мережеву карту комп’ютера. Ви повинні володіти другий мережний картою. Перша з них з’єднана з інтернетом, друга повинна бути налаштована на роботу з приставкою. Не міняйте настройки перший мережевий карти, тому що цього не потрібно. Відкриваємо властивості VPN-з’єднання. Тут потрібно відкрити доступ до інтернету другий мережний карти. Зробити це можна так. Поставте галочки в пунктах «Дозволити використовувати дане підключення до інтернету» і «Дозволити виклик на вимогу». У випадаючому списку потрібно вибрати мережу з підключеною приставкою. Сама консоль не вимагає настройки при такому способі підключення. В кінцевому рахунку, настройки другої карти повинні мати такий вигляд: IP: 192.168.0.1 Маска підмережі: 255.255.255.0 Шлюз: (IP карти яка йде в інтернет — тобто Ваш IP в VPN мережі) DNS: 10.0.0.1 DNS2: 10.0.0.10
 • Підключаємо консоль PS3 до інтернету через ADSL-модем. Для підключення приставки до ADSL-з’єднання нам знадобиться роутер або модем з функціями роутера. Підключаємо консоль також, як описано в пункті про підключення приставки через VPN.
 • Після всіх перипетій підключення консолі до інтернету, потрібно дізнатися тип з’єднання. При деяких типах деякі ігри можуть некоректно працювати, а консоль може функціонувати неправильно.

 • NAT1 — це звичайне з’єднання через кабель. Все має працювати добре.
 • NAT2 — з’єднання з інтернетом за коштами роутера. Якщо всі канали відкриті, то все має працювати правильно.
 • NAT3 — теж саме, що і NAT2, тільки деякі канали не працюють. Саме через це можна спостерігати неправильне функціонування приставки та ігор.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.