Як прогуляти школу?

Давайте зізнаємося самим собі: хоч раз в житті, але у кожного з нас виникало бажання не йти в школу. Просто неймовірне бажання! Сьогодні ми порадуємо юних хитрунів і розповімо кілька надійних способів, як прогуляти школу без наслідків.

Способи і відмазки, як прогуляти школу на «відмінно»

Раз ви вже точно вирішили, що хочете прогуляти школу — нехай це буде на вашій совісті. Просто спробуйте наші методи — багато хто вже сказали спасибі!

Спосіб перший

Обмовимося, підійде він тільки тим хлопцям, які отримують хороші оцінки. Як можна прогуляти школу відмінникові? Легко — користуючись своєю репутацією. Необхідно лише трохи артистизму та гри на почуттях батьків. А так як самий чуттєвий батько — мама, то сміливо йдемо до неї і заявляємо, мовляв не встиг зробити уроки, і сенсу завтра йти немає — тільки гірше буде. Якщо постаратися, то мама сама придумає тобі відмазку, щоб прогуляти школу.

Спосіб другий, як прогуляти школу

набрешемо батькам, що школа завтра — зло. Тобі терміново необхідно готуватися до якоїсь там конференції і не можна втрачати ні хвилини! Так, є ризик залишитися замкненим у кімнаті для підготовки до неіснуючої конференції. Але раз ми вже пішли шляхом брехні — пора доповнити картину! Скажіть, що готується треба з Іван Івановичем, НОВИМ керівником вашого гуртка ХХХ. Чому новим? Та тому що номер «старого» може бути у ваших предків! Ризик виправдовує засоби, спробуйте.

Третій спосіб прогулу школи

Не хочеться підключати батьків? Необхідно діяти локально, в самій школі! Набрешемо вчителям, що затримався в бібліотеці. Або тебе випадково замкнули в якомусь кабінеті. Плюсами цього методу прогулу школи можна вважати те, що практично неможливо перевірити, брешете ви чи ні. Мінуси — час прогулу. Навряд чи вам повірять, якщо Ви прогуляєтеся так кілька днів поспіль =)

Четвертий спосіб, як відмазатися від школи

Метод для більш старших класів. Доведеться натиснути на сексизм — а саме:

 • Хлопців часто викликають у військкомати
 • У дівчат трапляються непланові медогляди.
 • Натяк зрозумілий? Але часто така відмазка не буде сходити з рук: досить нереалістична ситуація, коли хлопець тричі на тиждень викликається військкоматом. Та й дівчата не частіше, ніж раз в місяць можуть скаржитися на «якісь ускладнення».

  П’ятий шлях. Бульбашки врятують від освіти!

  Досить неприємний спосіб прогуляти школу. Безкарно — так, але неприємно — вкрай. Просто з’їжте мило. Так — цілий брусок сухого мила! Чесно кажучи, вам буде так погано, що ви швидше за все віддасте перевагу навчання таким «легким» відмазка. Додали ми це тільки для особливо екстремальних загульщіков, яким ніхто вже не вірить в стандартні відмазки від школи.

  Шостий спосіб прогуляти школу

  Спосіб розумний і дієвий. Перш ніж використовувати його, переконайтеся в тому, що ваш класний керівник не перебуває в тісному спілкуванні з вашими батьками. Інакше буде бо-бо!

  Попросіть друга відправити на ваш мобільний телефон смс повідомлення з текстом про допомогу. Сенс такий: ніби ваша мама просить вас терміново з’явиться будинку через форс-мажору. Ну, трубу прорвало чи бабуся вмирає. Потім перейменуйте контакт вашого друга у вашій телефонній книзі на банальне «мама» — і покажіть вчителю. Ефект 100%! Попередження: часто не використовувати!

  Сьомий спосіб прогуляти школу безкарно

  Спосіб прогулу цікавий, тхне екстримом. Вам доведеться з’їсти шматочок грифеля звичайного олівця. Це викликає різке і недовгочасне підняття температури — бігом в медпункт, а звідти — додому! Правда, є ризик: «бувалі» кажуть, що можна і ковзани відкинути. Ну вірити їм чи ні — робіть висновки самі, бо всі профі-забивали все ще живі-здорові.

  Найкращий і восьмий спосіб

  Безумовно, ви вже здогадалися. Симуляція хвороби! Так, це спосіб прогуляти школу здавна рятував цілі покоління людської поросли від ненависних знань. І чому б нам не скористатися? Головне тут запам’ятати — ніяких відхилень. Якщо ви вирішили прогуляти школу таким способом — у вас немає друзів. Попросту НІ друзів! Ніхто не повинен здогадуватися, що ви сімуліруете. В іншому випадку, це може закінчитися конфузом і обсмеіваніем вас, як поганого артиста і брехуна.

  Пам’ятайте, знання — сила! А якщо вже вирішив прогуляти школу, так бреши! А почав брехати — бреши до переможного кінця!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Освіта. Додайте в закладки постійне посилання.