Як приворожити коханого?

Ще з давніх часів дівчата і хлопці страждали від нерозділеного кохання. Одні з муками страждають на самоті, не підпускаючи до свого серця більше нікого, інші шукають всілякі шляхи для досягнення своєї мети. Одним з цих методів є різного роду привороти та звернення до ворожок.

Як приворожити коханого за допомогою привороту

 • Більшість привороту грунтуються на їжі. Тобто ви несете воду до чаклунки, вона вам шепоче на неї якийсь спеціальний вирок, а потім ви цю водичку додаєте в їжу коханому або ж даєте саму воду надпити.
 • Дуже часто для того щоб приворожити коханого по фотографії використовують сіль. Для цього в четвер над нею читаються молитви, і вона освячується дорогоцінними каменями. Потім у п’ятницю цією сіллю акуратно посипається фотографія коханого і вимовляється таємне заклинання.
 • Змова на рушник. В основному використовується, коли почуття вашого чоловіка охололи. У ванній необхідно повісити чистий рушник і щоб їм витерся тільки він один. Після чого рушник тут же забирається, зав’язується вузлом. Потім вже зачитується певний вирок.
 • Для того щоб приворожити кохану дівчину найчастіше використовують волосся. Берете з її гребінця максимальну кількість волосся, скомківайте їх в клубочок і носите при собі до тих пір, поки ваш ритуал не подіє.
 • Звичайно, можна випробувати всі ці способи, але в нашому сучасному світі існують більш безпечні і дієві методи, такі як афродізіаки. Тут немає ніякої магії, і ви запросто зможете самостійно приворожити коханого.

  Афродизіаки

 • Найпростішим вважається напій з кави разом з кардамоном. Змішайте в рівних пропорціях ці складові і відваріть як звичайну каву. Якщо ви віддаєте перевагу молоко — додайте до смаку.
 • Чай з женьшеню не залишить вас байдужим. На сході він використовується в лікувальних цілях. А додавши у відвар імбир і лакричник, ви лише доповніть його чудотворні властивості. Адже здавна відомо, що корінь імбиру — моментальний афродизіак, що пробуджує зачаїлася сексуальну енергію.
 • Екстракт гуарани не тільки використовується в енергетичних напоях, але і містить в собі досить таки сильні властивості для привороту хлопчика чи дівчинки, яких любиш. Найкращий ефект походить від пиття чаю з насіння гуарани. Крім кофеїну ця рослина містить ряд смол і масел, що зберігають в собі таємничі властивості.
 • І нарешті, найсильніший афродизіак — це кора дерева «йохимбе». Його навіть використовують як лікування статевих проблем у чоловіків і жінок. Але для здорових людей результат від прийняття відвару цієї кори приємно здивує як в ліжку, так і в психологічному плані. Не лякайтеся екзотичного назви, сухий екстракт можна замовити в інтернеті, наприклад.
 • Крім ухвалення чудотворного зілля, збудливим ефектом володіють і ефірні масла. Наприклад, масла: іланг-іланг, кардамон, шавлії та багато інших. Ароматерапія з таких масел додасть впевненості в собі і допоможе приворожити коханого чоловіка з допомогою свого внутрішнього его.

  Як причаровував коханої людини наші предки

  Наші прабатьки дуже відповідально ставилися до ворожінням, привороту та іншим видам магії. Так як приворот мав служити багато років і жити з приворожений людиною збиралися до кінця життя. Тому перед ритуалом необхідно було обов’язково дотримуватися посту, ходити в храм Божий для сповіді і причастя. Перед самим приворотом очищалася душа і тіло. Обов’язковим було прийняти ванну і надіти непорочну святковий одяг.

  В той день, коли відбувався приворот, треба було власноруч написати спеціальний текст на папері. Взявши попередньо особисту річ улюбленого, слова привороту перечитувалися три рази, дивлячись на схід, а потім стільки ж разів на південь, потім на захід і в кінці на північ.

  Під час проведення обряду всі думки повинні були бути сконцентровані на кохану людину. А по його завершенню, листок з приворотом спалювали, а попіл розвівали в усі сторони світу. Такий спосіб допомагав причаровувати улюбленого навіть на відстані, головне було присутність його особистої речі.

  Якщо ви страждаєте від нерозділеного кохання і хочете приворожити коханого хлопця або дівчину, знайте, що ви обрекете на муки вашого коханого. Так як самої любові привороти не вселяють в людей, а лише наповнюють пристрастю і постійними думками про вас. Тому найоптимальніший варіант — не зациклюватися, а шукати взаємну любов.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.