Як приспати людину?

Ще в давнину лікарі та інші люди, що практикують медицину намагалися знайти спосіб, щоб безболісно приспати людину. Достовірно відомо, що навіть в кам’яному столітті первісні люди вже робили складні хірургічні операції, і навіть ампутацію кінцівок, але протягом багатьох століть древніх хірургів і лікарів цікавило питання, як приспати людину? Найперші спроби повністю приспати людину робилися в Єгипті і Сирії, людина присипляли шляхом здавлювання судин шиї, цей спосіб застосовувався при операціях обрізання. А також був випробуваний спосіб відключення людини шляхом кровопускання, що викликало анемію мозку. Логічно припустити, що відкриття наркозу належить якомусь одному хірургу, а може навіть групі хірургів, бо саме хірурги найбільше стикалися з проблемою усипляння людини і відключення його свідомості під час операції. Однак це не так. Першим, хто застосував наркоз, став нікому невідомий лікар Томас Мортон. Доктор Мортон постійно потребував пацієнтах, так як люди боялися болю, яку їм доставляв дантист під час лікування і тому вважали за краще ходити зі старими і зруйнованими зубами, аби не мучитися. Т. Мортон був затятим противників даної ситуації і вибрав для своїх експериментів найкращий і доступний для того часу анестетик: діетиловий ефір. Він дуже відповідально підійшов до дослідів з ефіром: він проводив різні експерименти на тваринах, а після дослідів на тваринах, він став видаляти зуби своїм колегам дантистам, далі Мортон сконструював дуже примітивний апарат для наркозу хворих і тільки тоді, коли він був повністю впевнений у своєму успіху, він зважився на те, щоб провести публічну демонстрацію свого наркозу. 16 жовтня 1846 для видалення пухлини щелепи він покликав знайомого хірурга, а собі залишив роль першого в світі анестезіолога. (Попередня демонстрація наркозу доктором Уелс зазнала фіаско через невдалого вибору анестетика і суміщення Уелс двох функцій в одній особі хірурга і анестезіолога). Операція пройшла в гробової тиші, а пацієнт спокійно спав. Лікарі, які зібралися на демонстрації, були вражені. Хворий прокинувся під оглушливі оплески глядачів.

Але, що якщо справа не стосується медицини і це вміння нам потрібно в побуті. Як приспати п’яної людини? Багато знайомі з ситуаціями, коли людина в стані алкогольного сп’яніння стає буйним, але не всі здатні зупинити його буйство. Як приспати людину руками? Для того, щоб приспати людини існує кілька способів:

  • Ще в Древньому Сході знали, що на тілі людини існую особливі точки, при натисканні на які людина падав непритомний. Одна з них знаходиться на плечах (трохи ближче до шиї), при різкому натисканні на цю точку в мозок поступає різкий імпульс, що змушує людину впасти. Також існує сонна артерія, при натисканні на яку відбувається теж саме, людина падає без почуттів. Але завжди потрібно бути обережними з натисканням на будь-які точки вашого тіла, оскільки кожна людина індивідуальна і ефект може бути різним.
  • Також часто для усипляння використовують хлороформ, це старий спосіб і кожен з нас бачив хоча б один фільм, в якому трохи цієї рідини ллють на носовичок, а потім притискають його до обличчя людини, яку хочуть приспати.
  • Самий легкодоступний і простий спосіб швидко приспати людину це дати йому снодійне. Зараз в будь-якій аптеці продається безліч різних ліків, що допомагають людині заснути дуже швидко. До питання про усипляння, раніше в Росії були дуже поширені кримінальні випадки усипляння людей клофіліна. Його просто підсипали людині в алкоголь, а потім спокійно грабували квартиру, дак ось зараз доведено, що клофіліна разом з алкоголем дуже негативно впливають на організм людини, тому не варто використовувати клофіліна для усипляння людини в стані алкогольного сп’яніння. В кінці статті хочеться зауважити, що приспати людини це не найлегша справа. Складно навіть сказати, як приспати людину на годину, не кажучи вже про повне і тривалому зануренні людини в сон, особливо тільки за допомогою рук. Звичайно, існують різні препарати, гіпноз і точки на тілі людини, але все це дуже довгі і ненадійні способи. Тому безболісного способу миттєвого усипляння людини просто-напросто не існує.
  • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

    Схожі статті:
    Попереднє з категорії:
    Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.