Як прискорити місячні — так безпечно втручання в роботу організму?

загрузка...

Вже скільки разів твердили гінекологи, що втручання в роботу жіночого організму загрожує серйозними наслідками, але все одно знаходиться велике число представниць слабкої статі, які хочуть прискорити настання чергових місячних. У кожної для цього є свій привід: у когось місячні потрапляють на довгоочікувану відпустку, комусь хочеться відсвяткувати своє весілля без проблем або не відкладати запланованого побачення з коханим. Багато жінок не розуміють, що регулярний цикл, який працює як годинник — це найголовніше для жіночого здоров’я, а втручання в роботу організму може спровокувати серйозні проблеми, в тому числі і з подальшим зачаттям.

Бажання прискорити настання місячних може бути пов’язано і з тим, що у жінки був незахищений статевий контакт і існують підозри про настання небажаної вагітності. Особливо це турбує в тому випадку, якщо наступ місячних затримується. Однак не варто забувати, що затримка місячних може свідчити не тільки про настання вагітності, а й про наявні гінекологічних, нервових, онкологічних чи психічних захворюваннях. Саме тому розбиратися з першопричиною затримки менструації повинен тільки лікар, оскільки самостійні спроби прискорити настання місячних можуть привести тільки до погіршення ситуації, особливо, при наявності захворювань внутрішніх органів або хвороб обміну речовин.

Найнебезпечнішим варіантом впливу на менструальний цикл є використання для цих цілей гормональної контрацепції. Навчившись затримувати наступ менструації за допомогою контрацептивів, деякі представниці жіночої статі намагаються домогтися таким же шляхом і більш швидкого їх наступ. І якщо свідомі жінки намагаються перед цим проконсультуватися з гінекологом, який може вибудувати схему поступової зміни менструального циклу, що займе не один місяць, то їх більш легковажні виробляють просто експеримент зі своїм тілом. Судячи з відгуків в інтернеті, деякими з них було відмічено, що якщо місячні вже повинні піти, але все ніяк не наступають і при цьому починається прийом оральних контрацептивів, то буквально через три дні з’являються виділення. Однак таке кровомазання потім може бути дуже тривалим, і займати не один тиждень, що саме по собі вже також є приводом до відвідування гінеколога.

Якщо ж бажання прискорити місячні непереборно, то краще, хоча б, використовувати не такі радикальні для організму способи і звернутися до народних засобів. При цьому все одно не варто забувати, що будь-яке втручання в роботу жіночої статевої сфери загрожує появою різних негативних наслідків для здоров’я. Наприклад, вважається, що прискорити настання місячних можна за допомогою великої кількості аскорбінової кислоти, або 5-7 штук в пакетиках, або дуже багато драже. Проте така кількість аскорбінової кислоти може не тільки прискорити місячні, але і погано відбитися на стані шлунка. Тому влаштовувати такі експерименти з аскорбінкою потрібно хоча б не на голодний шлунок.

Народним засобом, який допомагає прискорити настання місячних, є і відвар петрушки. Для його приготування пучок петрушки нарізають і заливають склянкою окропу. Потім наполягають 3:00 і приймають двічі на день — вранці і ввечері, по половині склянки, протягом 3-4 днів. Щоранку слід готувати свіжий відвар. Також можна спробувати пити настій материнки, одноразові пакетики з якою продаються в аптеці. Два таких пакетика заливають склянкою окропу і настоюють 15 хвилин. Приймають вранці і ввечері по половині склянки, за 15 хвилин до їжі. Аналогічно діє і чай з ромашки, який п’ють три рази в день. Ще одне лікарська рослина, яке сприяє настанню місячних — пижмо. Для приготування настою беруть 2 ст. ложки пижма, заливають склянкою окропу і настоюють протягом півгодини. Приймають настій три рази на день по 1/3 склянки, за 15 хвилин до їжі. Використовуючи різні лікарські трави для прискорення місячних, не варто забувати, що їх використання може призвести до алергічних реакцій, особливо при індивідуальній непереносимості.

Наталія Біатова

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.