Як принести задоволення жінці: маленькі хитрощі

загрузка...

Чомусь багато чоловіків, коли заходить мова про необхідність принести задоволення жінці, в першу чергу думають про витончених сексуальних прийомах. Можливо, в цьому є частка здорового глузду, але вміння бути гарним коханцем до цього не зводиться. Словники трактують поняття «задоволення» як почуття радості від приємних відчуттів і переживань. А оскільки жінки — істоти емоційні, здатні реагувати буквально на кожну дрібницю, то радувати їх потрібно, перш за все, саме цими дрібницями.

Помилково було б вважати, що жінка отримує задоволення від близькості з чоловіком лише тоді, коли вона відчуває оргазм. Його правильніше назвати вищою точкою задоволення, по дорозі до якої люблячий і впевнений у собі чоловік дозволить пережити своїй половинці безліч не менш приємних і хвилюючих моментів. Жіноче тіло за природою своєю унікально, і будь-який дотик до нього, перш за все, повинно нести емоційний заряд. Прелюдія до сексуальної близькості, яку в давнину оспівували поети, а в наш час аналізують психологи й сексопатологи, для прекрасної статі має виняткову важливість, та й для сильного теж, оскільки від примітивного підходу в ліжку програють самі ж чоловіки. Якщо партнерка не задоволена якістю відносин, то у неї теж не буде стимулу демонструвати вищий пілотаж. Та й самі відносини, швидше за все, в один прекрасний день зійдуть нанівець.

Задоволення від голосу

Рідкісна жінка відмовиться від задоволення чути в інтимній обстановці голос улюбленого, так ще і говорить їй ніжні і ласкаві слова. Але народну мудрість про те, що жінки люблять вухами, за порогом спальні багато мачо чомусь забувають і воліють стягувати зі своїх дам одягу, зберігаючи партизанське мовчання.

Тим часом, від щирих і вчасно сказаних компліментів жінки дійсно здатні просто розтанути. Досить навіть просто сказати: «Яка ж ти в мене гарна!» Або «Ти для мене — справжня богиня!». Тут, правда, є один нюанс: комплімент жодною мірою не повинен зачіпати «больових точок» жінки. Так, панночці з далеко не ідеальною формою ніг не варто говорити, що у неї чудові ніжки: напевно вона страшно комплексує з цього приводу. Краще звернути увагу на запах її волосся, глибину очей, ніжність рук, губ, шкіри і так далі — адже напевно у такої жінки знайдуться і незаперечні достоїнства. Дам, схильних до повноти, не варто порівнювати з пишечки і подушечками, а ось худеньким можна делікатно натякнути, що для вас вони — щось на зразок тендітної коштовності.

Задоволення від запаху

Відчувати запах чоловічого тіла жінкам теж дуже подобається, за умови, що він не має нічого спільного з брудом і потом. У чоловіка, який звик дотримуватися правил гігієни, в тому числі і інтимної, куди більше шансів домогтися успіху у протилежної статі. При цьому абсолютно немає необхідності пахнути дорогими парфумами — простий запах чистого тіла справить на жінку не менше враження.

Деякі чоловіки категорично присікають жіночі ініціативи у вигляді погладжувань їх тіла, не дають дамам цілувати свої плечі, шию, руки, груди, вважаючи це виключно власною прерогативою. Але жінка отримує задоволення і від усвідомлення безпосереднього контакту з чоловіком, і тому для неї це деколи так само важливо, як і отримувати ласки самої.

Задоволення від дотиків

Йдучи на інтимне спілкування з партнером, жінка зовсім не чекає, що він буде вести себе, як сексуальний гігант. У неї в пріоритеті — порція тепла від коханої людини, а відчути це тепло можна через всілякі ласки і поцілунки, а не через ритмічні фрикції. Представниці прекрасної половини людства готові прощати своїм обранцям навіть цілковитими провали в ліжку, але відсутність ніжності, обіймів і розбурхують дотиків не прощає практично ніхто.

Кажуть, що жінка, яку протягом п’ятнадцяти хвилин гладили по волоссю, отримує незрівнянно більше задоволення, ніж жінка, яку впродовж тих же п’ятнадцяти хвилин тримали в який-небудь вигадливою позі з Камасутри. І щедрі порції улюблених ласк, отримані як до статевого контакту, так і після нього, дають жінці відчути себе щасливою. Головне, щоб чоловіки згадували про це частіше.

Світлана Усанкова

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.