Як приймати Нормофлорін: остерігайтеся алергічних реакцій

Ефективність впливу будь-якого лікарського препарату або біологічно активної добавки до їжі багато в чому залежить від правильно проведеного курсу лікування, у тому числі правильного прийому. Тому перед прийомом Нормофлорін потрібно як слід вивчити інструкцію.

Вплив Нормофлорінов на організм — при яких станах приймати?

Нормофлоріни — це біологічно активні добавки до їжі, які випускаються вітчизняною фармацевтичною компанією Біфілюкс. БАДи Нормофлоріни (їх випускається три види) призначені для відновлення нормальної мікрофлори кишечника та імунітету.

Основними мікроорганізмами, що входять до складу нормальної мікрофлори кишечнику, є лактобактерії та біфідобактерії. Саме ці бактерії сприяють формуванню в кишечнику кислого середовища шляхом виділення органічних кислот, в якій насилу виживає умовно-патогенна мікрофлора. Нормофлоріни містять корисні мікроорганізми в кількості, достатній для відновлення нормального стану кишечника. Крім того, до складу Нормофлорінов входять речовини забезпечують ріст і життєдіяльність корисної мікрофлори — вітаміни, мікро-і макроелементи, вуглеводи. Всі Нормофлоріни володіють високою адгезивність (прилипаемостью до стінок кишечника), а також стійкістю до травних ферментів, шлункового і кишкового соку. Нормальна мікрофлора в свою чергу сприяє відновленню захисних сил організму — імунітету, клітини якого утворюються в стінках кишечника.

Всі ці якості сприяють тому, що Нормофлоріни мають самі широкі показання для застосування як з лікувальною (у складі комплексної терапії), так і з профілактичною метою. Їх застосовують при дисбактеріозах кишечника (в тому числі розвинувся після прийому антибіотиків, при порушеннях харчування, стреси), при будь-яких захворюваннях органів травлення, в тому числі при гострих кишкових інфекціях (у складі комплексного лікування).

При частих простудних захворюваннях або загостреннях хронічних інфекційно-запальних процесів на фоні зниження імунітету Нормофлоріни сприяють відновленню в стінці кишечника імуноглобуліну А, який відповідає за місцеву (в області слизової оболонки кишечнику) захист організму від інфекції — з’єднуючись зі збудником інфекції, він утворює нейтральний комплекс, який потім виводиться з організму.

Рекомендується приймати Нормофлорін і при алергічних захворюваннях — відновлення нормальної мікрофлори кишечника і звільнення його від токсинів і баластних речовин благотворно впливають на перебіг алергічних захворювань (атопічного дерматиту, нейродерміту, бронхіальної астми).

Нормофлоріни надають оздоровлюючий вплив на організм вагітних жінок, годуючих матерів і дітей будь-якого віку.

Приймаємо Нормофлорін правильно

Всі Нормофлоріни застосовуються у вигляді досить тривалих курсів лікування — будучи біологічно активними добавками до їжі вони діють повільно. Але при цьому відбувається неухильне відновлення нормальної мікрофлори кишечника. Тривалість курсу лікування при якомусь захворюванні у складі комплексної терапії визначає лікар, але зазвичай він триває не менше місяця. З профілактичною метою проводяться двотижневі курси Нормофлорін. Так як Нормофлорін не є лікарським препаратом, з профілактичною метою його можна застосовувати самостійно.

Приймають Нормофлорін безпосередньо після їжі, доза його залежить від віку. Так дорослим пацієнтам (у тому числі пацієнтам літнього віку) Нормофлорін призначають по дві — три столові ложки на прийом тричі на день.

Дітям до року Нормофлорін дають по половині чайної ложки тричі на день, від року до трьох років — по одній — півтори чайних ложки, від трьох до семи років — по половині або навіть по цілій чайній ложці. Після семи років доза Нормофлорін для дітей наближається до дозі дорослої людини.

Можливі побічні ефекти Нормофлорін і його передозування

З побічних ефектів Нормофлорін відомі тільки алергічні реакції, які виникають вкрай рідко, так як Нормофлорін ретельно очищається від будь-яких непотрібних речовин у процесі виробництва.

Про передозування цього БАДа ніколи не повідомлялося. Таким чином, Нормофлорін є абсолютно безпечним БАДом, який можна приймати як за призначенням лікаря, так і самостійно для відновлення стану шлунково-кишкового тракту при його різних захворюваннях і після лікування лікарськими препаратами, що сприяють придушенню корисної мікрофлори кишечника.

Профілактичний прийом Нормофлорінов протягом двох тижнів допустимо проводити самостійно, лікування ж потрібно узгоджувати з лікарем.

Галина Романенко

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.