Як приймати ксенікал: читаємо інструкцію

загрузка...

Приймати ксенікал потрібно в точній відповідності з інструкцією , або так, як призначив лікар. Не можна приймати ліки у великих кількостях, або приймати його довше, ніж рекомендовано лікарем. Необхідно слідувати вказівкам, написаним в рецепті.

Ксенікал випускається з інструкцією для пацієнтів з безпечного та ефективного використання. Слідувати інструкціям потрібно ретельно. Якщо є які-небудь питання, потрібно задати їх своєму лікареві або фармацевту.

Правила прийому

Ксенікал є лише частиною цілої програми лікування, яка також включає в себе дієту, фізичні вправи і контроль ваги. Щоденне споживання жирів, білків і вуглеводів повинна бути рівномірно розподілена протягом усіх щоденних прийомів їжі. Потрібно дуже уважно дотримуватися дієти, приймати медикаменти і виконувати вправи.

Приймати ксенікал потрібно під час або протягом однієї години після прийому їжі, яка містить небагато жиру (не більше 30% від усієї кількості калорій цього прийому їжі). Ксенікал звичайно приймають три рази в день.

Пропустивши прийом їжі або приймаючи їжу, яка не містить жиру, слід пропустити дозу ксенікалу для цього прийому їжі.

Вміст жиру в щоденному раціоні не повинна перевищувати 30% від загального щоденного споживання калорій. Наприклад, якщо ви їсте 1200 калорій в день, не більше 360 з цих калорій повинно бути у вигляді жиру.

Потрібно читати етикетки на всіх споживаних продуктах харчування, звертаючи особливу увагу на кількість порцій в контейнері. Лікар, консультант по харчуванню або дієтолог може допомогти скласти план здорового харчування.

Лікар може порекомендувати приймати вітамінні й мінеральні добавки під час прийому ксенікалу. Це ліки ускладнити засвоєння організмом жиророзчинних вітамінів, такі як вітаміни A, D, Е і К. Слід використовувати ті мультивітаміни або мінеральні добавки, які рекомендував лікар.

Приймати вітаміни або добавки потрібно, принаймні, за дві години до або після прийому ксенікалу. Зберігати ксенікал потрібно при кімнатній температурі в сухому місці, тримаючи флакон щільно закритим.

Потрібно стежити, скільки капсул було використано з кожного нового флакона. Ксенікал — це ліки, яке може бути використане помилково, тому необхідно переконатися, що ніхто з домашніх не приймає ці ліки неналежним чином або без рецепта.

Що відбудеться, якщо пропустити прийом препарату

Потрібно прийняти пропущену дозу ліків, як тільки про неї згадали, але не більше ніж через одну годину після прийому їжі. Якщо пройшло більше години з моменту останнього прийому їжі, потрібно пропустити пропущену дозу і приймати ліки під час наступного, запланованого прийому. Не слід приймати додаткових ліків, щоб компенсувати пропущену дозу.

Якщо пропущений прийом їжі, або якщо їжа не містить жиру, можна також пропустити дозу ксенікалу з цим прийомом їжі.

Що потрібно робити у випадку передозування

У разі передозування ліків слід негайно звернутися за медичною допомогою.

Чого слід уникати під час прийому ксенікалу

Під час прийому ксенікалу потрібно уникати дієти з високим вмістом жиру. Харчування з високим вмістом жирів в поєднанні з Ксенікалом може збільшити ризик побічних ефектів для шлунка або кишечника.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.