Як приймати біфіформ: підбирайте за віком

Датська фармацевтична компанія Ферросан випускає цілу серію пробіотиків (препаратів, що містять корисні мікроорганізми, що мешкають в кишечнику людини і допомагають перетравлювати їжу) біфіформ, призначену для лікування і профілактики дисбактеріозів у дітей і дорослих.

Види Біфіформ

Біфіформ є комбінованим препаратом, до складу якого входять кілька компонентів, що зумовлюють нормалізує, на мікрофлору кишечника. Випускається цей препарат в різних формах, до складу яких входять різні пробіотики:

 • біфіформ в капсулах містить біфідобактерії та ентерококи, які є природними мешканцями кишечника людини; допоміжні речовини є живильним середовищем, яка допомагає корисним бактеріям розмножуватися в кишечнику; капсули є кислотостійкими і розчиняються тільки в кишечнику людини; рекомендується для лікування дисбактеріозів у дорослих і в дітей старше двох років;
 • біфіформ малюк — біологічно активна добавка до їжі у вигляді порошку з різними смаковими добавками містить лактобактерії, біфідобактерії, вітаміни В1 і В6; рекомендується для дітей старше року як засіб для профілактики дисбактеріозу;
 • біфіформ малюк — біологічно активна добавка до їжі у вигляді жувальних таблеток, містить лактобактерії, біфідобактерії, вітаміни В1 і В6; рекомендується для дітей старше трьох років як засіб для профілактики дисбактеріозу;
 • біфіформ бебі — біологічно активна добавка до їжі, випускається у вигляді крапель, містить біфідобактерії, термофільні стрептококи і речовини, необхідні для їх приживлення в кишечнику і активного розмноження; рекомендується для профілактики дисбактеріозів у дітей з самого народження.
 • Особливості прийому лікарського препарату біфіформ

  Біфіформ в капсулах містить достатню кількість бактерій — природних мешканців кишечника, які допомагають стримувати розмноження умовно-патогенної і патогенної мікрофлори, тому він рекомендується не тільки для профілактики, але і для лікування дисбактеріозів та кишкових розладів різного походження. Біфіформ містить стійкі по відношенню до антибіотиків штами мікроорганізмів, тому сумісний з антибактеріальною терапією.

  Приймають біфіформ по одній капсулі (не розжовуючи) три рази на день незалежно від прийому їжі. Стандартний курс лікування дисбактеріозу 2 — 3 тижні, але лікар може встановити й інші терміни лікування. При кишкових розладах достатньо двох-триденного прийому препарату для того, щоб відновити функцію кишечника.

  Біфіформ в капсулах відновлює нормальне співвідношення між корисною та умовно-патогенною мікрофлорою кишечника, проявляє виражену антагоністичну активність по відношенню до патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів, стимулює роботу шлунково-кишкового тракту у дітей і дорослих.

  Як правильно приймати БАДи біфіформ малюк

  БАДи біфіформ малюк містять іншу комбінацію діючих речовин, яка діє більш м’яко і більше підходить для дитячого організму. Як порошки, так і жувальні таблетки містять біфідобактерії, лактобактерії та вітаміни групи В. Останні разом з корисною мікрофлорою беруть активну участь в нормалізації балансу мікрофлори кишечника.

  Біфіформ малюк рекомендується для профілактики кишкових інфекцій і дисбактеріозу в дітей від року до трьох років, наприклад, під час подорожей, особливо влітку, коли велика небезпека підхопити кишкову інфекцію, під час стресових ситуацій для дитини (наприклад, при перших відвідинах дитячого саду ), для відновлення імунітету після перенесених вірусних інфекцій, після лікування антибіотиками.

  Приймають біфіформ малюк всередину, незалежно від прийому їжі. Порошки дітям з року до трьох років дають по порошку 2 — 3 рази на день, розводячи його кип’яченою водою, молоком або дитячим харчуванням. Дітям старше трьох років можна приймати по два порошку тричі на день.

  Біфіформ малюк у вигляді жувальних таблеток з апельсиново-малиновим смаком призначають дітям з трьох років по одній таблетці 3 рази в день, старше трьох років — по дві таблетки 3 рази на день протягом не менше п’яти днів.

  Як правильно приймати БАД біфіформ бебі

  Біфіформ бебі — це унікальний БАД, який можна давати дітям з народження. Він містить не тільки корисні для травлення мікроорганізми, але і харчування для них, в результаті чого бактерії швидко приживаються в організмі.

  Біфіформ бебі випускається у флаконах, що містять масляний розчин і порошок. При приготуванні суміші порошок змішується з масляним розчином. Строго відповідно до інструкції потрібно приготувати суміш і дозувати її за допомогою спеціальної піпетки по одній дозі на день протягом не менше 10 днів.

  Біфіформ, біфіформ малюк і біфіформ бебі — препарати, які допоможуть відновити роботу шлунково-кишкового тракту.

  Галина Романенко

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.