Як прибрати живіт після вагітності: повернення до колишньої форми

загрузка...

Вага, набраний за дев’ять місяців вагітності, і необхідність його позбутися найчастіше стає ключовою проблемою для жінки після пологів. Вважається, що протягом якогось часу після пологів зайві кілограми зникають самостійно — зрозуміло, при підтримці здорового, активного способу життя: як правило, колишня фігура повертається через шість-вісім місяців. Однак найчастіше жінки стикаються з необхідністю швидко і максимально ефективно прибрати живіт після вагітності, оскільки звичайні заходи вже не допомагають. На щастя, позбавитися від зайвих кілограмів, набраних за час вагітності, можна — цьому сприяють і всілякі дієти, і спеціальні вправи, і, нарешті, абдомінопластика, до якої часто вдаються жінки після пологів.

Боротьба із зайвими кілограмами

В залежності від фізіологічних особливостей надлишки жирової тканини відкладаються в певних областях: у деяких жінок такими «проблемними» областями стають стегна, у деяких — руки або сідниці. І дуже часто ключовий «проблемною зоною» стає живіт, де жирові відкладення помітні найбільше. Вагітність — не виняток: пристрасть до певних, часто шкідливих продуктів, стреси, гормональні зміни — все це призводить до значного збільшення маси тіла, і дуже часто перші жирові відкладення з’являються саме в області живота. У таких випадках для жінок після пологів рекомендовані ті ж заходи, що і для жінок не народжували: основні способи прибрати живіт після вагітності — це правильне, збалансоване харчування, відмова від деяких видів продуктів і, зрозуміло, спеціальні вправи, що підтягують кілька отвисшие м’язи живота.

Сувора дієта — не саме корисне для організму захід, а вже ослабленому вагітністю та пологами організму тільки що народила взагалі не рекомендується. Перед тим, як намагатися прибрати живіт після вагітності за допомогою суворої дієти, краще згадати про те, що зайві кілограми з’явилися аж ніяк не відразу — маса тіла збільшувалася поступово, протягом усіх дев’яти місяців, а це означає, що організму потрібно нітрохи не менш тривалий термін , щоб позбутися від жирових відкладень. Втім, обмежити себе в їжі не тільки можна, але й потрібно — наприклад, відмовитися від білого хліба, борошняних та кондитерських виробів, включивши в раціон цільнозернові продукти, їсти побільше свіжих овочів і фруктів, замінити звичне вершкове або соняшникове масло легким оливковою, яке набагато корисніше для здоров’я. А повернення до режиму регулярних фізичних навантажень можна почати з звичайних щоденних прогулянок на свіжому повітрі протягом десяти-двадцяти хвилин — такі прогулянки корисні не тільки для самої жінки, але і для новонародженого малюка.

Абдомінопластика

Мабуть, самий радикальний метод позбавлення від помітного після вагітності і пологів живота — це абдомінопластика, досить популярна процедура, що допомагає швидко прибрати живіт. У рідкісних випадках абдомінопластика — чи не єдиний спосіб позбутися від живота і вирішити ряд інших проблем, викликаних вагітністю — наприклад, видалити розтяжки, прибрати надлишки обвислій шкіри, провести корекцію разошедшихся внаслідок вагітності та росту живота прямих м’язів живота і так далі.

Процедура абдомінопластики являє собою процедуру видалення надлишків шкіри і зміцнення м’язів передньої черевної стінки, в результаті якої живіт стає помітно більш підтягнутим і плоским. Крім того, в деяких випадках процедура абдомінопластики припускає і ліпосакцію, тобто видалення жирових відкладень.

У абдомінопластики як способу прибрати живіт після вагітності є кілька суттєвих недоліків. Один з них — незручності, пов’язані з періодом реабілітації: через десять-дванадцять днів після процедури доведеться знімати шви, а потім протягом декількох тижнів носити спеціальну білизну чи бандаж. Крім того, остаточні результати абдомінопластики можна оцінювати далеко не відразу — зазвичай для повної реабілітації організму потрібно до півроку.

Тетяна Смирнова

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.