Як прибрати живіт чоловікові?

Живіт чоловіка повинен бути підтягнутим і міцним. Такі уявлення сучасного стерео типізованого світу. Але що робити, якщо ви не відповідаєте нинішніми мірками краси і привабливості. Напевно існують якісь здатні, які допоможуть прибрати зайві жирові відкладення на животі. Звичайно існують. Давайте подивимося. Отже:

Як прибрати живіт чоловікові?

Перше над чим варто замислитися — це правильне і здорове харчування. Тільки не слід стрімголов кидатися в пошуки ефективної дієти. Найкраще звернутися до лікаря-дієтолога. У кожної людини абсолютно унікальний організм, який вимагає абсолютно унікальних методик схуднення. Вам потрібна особлива дієта, а будь-яка загальна дієта може тільки нашкодити. Навіть саме слово дієта тут не дуже підходить. Справа в тому, що потрібно вибрати певні продукти, які будуть сприяти вашому розвитку. Для початку, потрібно обмежити себе тим, щоб не їсти після 18:00. Як відомо, їжа отримана в цей період дня, відкладається в організмі у вигляді жиру.

Ну а друга обов’язкова умови схуднення в області живота — це фізичне навантаження. Не забувайте виконувати вранці зарядку. Запишіться в спортзал до хорошого тренера і поставте йому завдання. Якщо тренер — справжній фахівець, то ви досить швидко досягнете успіху і досягнете своєї мети. Існує велика кількість вправ, які можна виконувати вдома, якщо ви не хочете платити за абонемент в фіт ніс-клубі. Різні системи вправ визнані досить ефективними для того, щоб схуднути в області живота. Багато людей бояться того, що при швидкому схудненні шкіра на животі може обвиснути. Якщо ви будете правильно виконувати вправи, то шкіра тільки підтягнеться і знайде пружність. Потрібно виконувати силові вправи і вправи на прес. Саме ці комплекси вправ, що виконуються в системі допоможуть вам прибрати зайвий жир з живота.

Не забувайте про те, що потрібно по-частіше вибиратися на свіже повітря. Сидіння в офісі або будинку, навіть за умови виконання вправ, навряд чи будуть допомагати вам в схудненні. Часто, повний живіт — це результат надмірного вживання пива. Тому, якщо ви вважаєте себе любителем пінного напою, то вам слід зменшити обсяг його споживання.

Пам’ятайте про те, що ваша фізичне навантаження повинна включати різні види вправ. Силові вправи і вправи на прес — це добре і правильно, але ще необхідно спалювати накопичився жир. Що можна зробити? Плавання — відмінне рішення для тих, хто не любить свій повний живіт. У момент проходження крізь опір води, м’язи тіла витягуються і знаходять силу. Потужна навантаження впливає на організм таким чином, що йому доводиться виробляти речовини, які потроху спалюють підшкірний жир живота. Теж саме можна сказати і про біг. Катання на велосипеді — ще один хороший спосіб спалювання жиру. Велотренажер досить корисний якщо ваша задача — скинути пару кілограм.

Уявімо вашій увазі корисна вправа для пресу. Спробуйте почати з нього і може бути, відчувши результат, ви зрозумієте, що вам під силу впоратися зі своїм животом. Вправа називається «Ножиці».

Прибрати живіт за допомогою вправ:

Ця вправа зміцнить нижні м’язи живота і допоможе прибрати жир, де він найлегше накопичується, тобто нижче пупка. Ляжте на спину. Ноги прямі. Покладіть руки під сідниці, повернувши їх долонями вниз. Не піднімайте поперек і тримаєте голову на підлозі. Дуже важливо стежити за попереком, адже якщо ви не будете тримати її, то в роботу включаться м’язи спини.

Зробіть повний вдих і затримайте дихання. Підніміть ноги на 10-15 сантиметрів над підлогою. Виконуйте широкі махи ногами хрест-навхрест. Шкарпетки витягнуті. Необхідно зробити три підходи по 8-10 разів. Не забувайте відпочивати між підходами.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вправи і тренування. Додайте в закладки постійне посилання.