Як прибрати жир з живота: вправи для стрункої талії

Важко переоцінити важливість спорту в непростій справі схуднення в області живота. Якщо дієти і різні обмеження в харчуванні тільки допомагають позбавитися від зайвого жиру, то спортивні вправи роблять м’язи підтягнутими, моделюють фігуру, надаючи животу привабливі контури. Тому і хвилює багатьох питання, як прибрати жир з живота вправами.

Чому спорт такий важливий?

Гіподинамія — біда сучасної людини. Зараз все менша кількість людей працює фізично: людська праця все частіше виконують різні машини. У повсякденному житті рухатися теж не доводиться: на роботу і з роботи люди їздять на особистому або суспільному транспорті, в будинках, як правило, є ліфти, а відпочинок популярніше всього пасивний — на дивані перед телевізором або в кінотеатрі з відерцем попкорну. Не дивно, що м’язи живота при такому житті залишаються без роботи: вони стають в’ялими і слабкими. Єдине, що може м’язам допомогти — це спорт.

Який же вид спорту особливо корисний для живота? Вибір досить широкий. М’язи преса напружуються при плаванні, грі в теніс, гімнастичних вправах. Надзвичайно корисні для живота різні танці, особливо арабські та латиноамериканські. Але найкраще допомагають зміцнити м’язи черевного преса спеціальні вправи і крутіння обруча. Хула-хуп бажано вибирати масажний, з легким утяжелением: він найкращим чином розігріває м’язи. Заняття з хула-хупом протягом півгодини в день допоможуть за місяць зменшити об’єм талії на кілька сантиметрів. Приємним бонусом буде також зміцнення м’язів спини — багатьом вдається за допомогою обруча позбавитися від болю в попереку.

М’язи верхнього преса

Вправи для верхньої частини живота досить прості та ефективні. Такі вправи виконуються на спеціальних низьких лавках або лежачи на підлозі. На підлогу потрібно лягати на спину, згинаючи ноги в колінах так, щоб п’яти майже стосувалися сідниць. Кисті рук зчіплюються «в замок» за головою, лікті «дивляться» в сторони. Притискаючи поперек до підлоги, слід піднімати верхню частину тулуба, як би намагаючись дотягнутися підборіддям до колін.

У цього вправи є чимало модифікацією: міняючи положення ніг і ліктів можна збільшувати і зменшувати навантаження тих чи інших м’язів. Намагаючись дотягнутися правим ліктем до лівого коліна, а лівим, відповідно, до правого, можна тренувати і косі м’язи живота.

Косі м’язи живота

За тонку гнучку талію відповідають косі м’язи живота. Існує чимало вправ для тренування цих м’язів. Всі вони досить схожі і засновані на тому, щоб тягнути лівий лікоть складених за головою рук до правого коліна і навпаки, правий лікоть — до лівого коліна. Подібні вправи можна виконувати в різних положеннях.

Корисно для косих м’язів живота і крутіння обруча на талії. Крім того, існує чимало недорогих і компактних домашніх тренажерів, що впливають на ці м’язи. Нарешті, покращують гнучкість талії і роблять її більш тонкої прості розвороти тулуба і нахили корпусу.

М’язи нижнього преса

Найчастіше буває необхідно схуднути саме в нижній частині живота. Ці м’язи рідко напружуються, тому швидко втрачають форму. Для них добре підійде така вправа.

Початкове положення — лежачи на спині на підлозі. Руки підкладаються під сідниці. Схрещені прямі ноги піднімаються вгору на сорок п’ять градусів, затримуються в цьому положенні на декілька секунд, потім опускаються вниз і затримуються на відстані п’яти-десяти сантиметрів від підлоги При виконанні цієї вправи не слід прогинатися в попереку для зменшення навантаження на хребет.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.