Як прибрати жир з живота в домашніх умовах — чотири важливих правила

Боротьба з жировими відкладеннями в області живота — це, в першу чергу, комплексний підхід: одні тільки тренування в тренажерному залі не допоможуть прибрати жир з живота, так само як і зловживання суворими дієтами призведе, швидше, до порушення травлення, а не бажаної стрункості. Чотири складових плоского і красивого живота — фізична активність, здорове харчування, нормальний сон і контроль стресу.

Мета: жирові відкладення

В першу чергу необхідно завжди пам’ятати про те, що жирові відкладення на животі, «головний ворог» багатьох жінок — це не тільки нешкідливий, в общем-то, жирок під шкірою, але і внутрішній жир, навколишній внутрішні органи. Позбавлятися необхідно в першу чергу саме від такого внутрішнього жиру, оскільки для здоров’я він куди небезпечніша, ніж підшкірний жир: надмірна кількість внутрішнього жиру підвищує артеріальний тиск і рівень холестерину, може призвести до розвитку діабету. Нарешті, одна з найнеприємніших «звичок» внутрішнього жиру — підвищення гормону естрогену, що загрожує не тільки порушеннями менструального циклу, але і постійними перепадами настрою — а, між тим, для боротьби з жировими відкладеннями дуже важливий позитивний підхід.

Вправи для боротьби з жиром на животі

Певних вправ, спрямованих тільки на усунення жирових відкладень на животі, не існує — при схудненні за допомогою фізичних навантажень людський організм спалює жирові відкладення рівномірно. При цьому в однаковій мірі спалюються і підшкірний, і внутрішній жир. Тим не менш, не варто зневірятися і відмовлятися від занять взагалі — вченим давно вдалося довести, що найефективніше жирові відкладення в області живота спалюють аеробні навантаження. Хороша новина в тому, що для боротьби з жиром на животі, за великим рахунком, навіть не потрібно виходити з дому: аеробні заняття можна виконувати і в домашніх умовах.

Самостійно підбираючи комплекс вправ, потрібно, в першу чергу, пам’ятати про те, що аеробні навантаження спалюють і підшкірний, і внутрішній жир, а от силові вправи — тобто вправи, спрямовані на зміцнення м’язів — зачіпають тільки підшкірний жир. Оптимальна тривалість занять для спалювання жиру в домашніх умовах — тридцять хвилин аеробних навантажень чотири рази на тиждень. Півгодини занять (за умови, що вони будуть регулярними) цілком достатньо, щоб прибрати жир з живота в домашніх умовах.

Як прибрати живіт за допомогою дієт

Якоїсь дієти, яка допомогла б швидко позбутися від самого шкідливого внутрішнього жиру, не існує — однак примітно те, що, худнувши за допомогою дієт, в першу чергу ви позбавляєтеся саме від жиру на животі. Незамінний помічник у боротьбі з жировими відкладеннями на животі: клітковина, яка міститься, наприклад, в цільнозернових продуктах, фруктах і овочах. На переварювання таких продуктів організм витрачає набагато більше енергії, завдяки чому надлишок нерозтраченої енергії, що запасається організмом у вигляді жирових відкладень на животі та стегнах, зменшується. Щоб прибрати жир з живота в домашніх умовах, можна дотримуватися, за великим рахунком, будь-якої дієти або не сідати на дієту взагалі: головне — стежити за тим, щоб організм витрачав більше енергії (тобто спалював більше калорій), ніж отримує з їжею.

Нормальний сон і боротьба зі стресом

Недолік або, навпаки, надлишок сну негативно впливають на здоров’я і відіграють досить важливу роль у формуванні жирових відкладень. Вченим вдалося з’ясувати, що у людей, які сплять менше п’яти годин на добу або більше восьми годин на добу, внутрішній жир накопичується набагато швидше. Нормальний сон важливий ще й тому, що допомагає відновити енергію і стати менш вразливим для повсякденних стресів — а багато жінок, як відомо, мають дуже шкідливу звичку «заїдати» стрес і емоційні переживання.

Для того щоб прибрати жир з живота в домашніх умовах, потрібні, за великим рахунком, мінімальні зусилля і час: враховуючи всі вимоги до схуднення, на боротьбу з жировими відкладеннями на животі необхідно витрачати всього кілька годин тиждень. Головне — самоконтроль, і тоді в порівняно невеликі терміни ви станете щасливою власницею плоского, підтягнутого живота.

Тетяна Смирнова

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.