Як прибрати жир з боків: фізичне навантаження і підрахунок калорій

Скидання ваги з боків, сідниць і стегон можливо тільки, якщо ви втрачаєте загальна вага вашого тіла. Єдино можливий спосіб скинути вагу з певного місця — вдатися до пластичної хірургії. На щастя, вправи, спрямовані на приведення в тонус і зміцнення ваших боків, сідниць і стегон можуть поліпшити форму цих зон, так як ви будете втрачати загальна вага вашого тіла. Будьте готові до виконання вправ протягом трьох-шести тижнів і до дієти, поки ви побачите якісь помітні зміни, крім того, що ваш одяг стала на вас трохи вільною. Проконсультуйтеся з лікарем перед тим, як вносити глобальні зміни у вашу дієту і характер тренувань.

 • Крок 1
 • Зменшіть загальний обсяг споживаних калорій, перейшовши на свіжі продукти, цільнозернові злаки і пісне м’ясо, а також урізавши вживання калорійних напоїв, обробленої їжі, випічки, алкоголю та солоні снеки.

 • Крок 2
 • Займайтеся аеробікою по 30-90 хвилин кілька разів на тиждень, роблячи упор на боки, сідниці і стегна. Будь виконання вправ, яке підвищує серцевий ритм і частоту дихання до тієї точки, коли ви можете розмовляти, але не можете співати, хоча б по 10 хвилин, можуть бути зараховані в загальну кількість вправ за день.

 • Крок 3
 • Виконуйте три підходи вправ альпіністів по вісім-дванадцять повторень хоча б двічі на тиждень. Починайте з положення на колінах. Нахиліться вперед, розташовуючи долоні на підлозі. Перемістіть ваш вага і зміцните ноги до тих пір, поки ваш весні буде розподілена рівномірно між руками і ногами. Перенесіть вашу ліву ногу вперед і поставте її між руками, залишаючи праву ногу прямий позаду себе. Відштовхніться обома ногами і одночасно поміняйте позиції стоп, змушуючи вашу ліву ногу встати між руками, а вашу праву ногу відвести назад і випроставши її. І знову повторіть.

 • Крок 4
 • Виконуйте три підходи по вісім-дванадцять присідань з відскоками хоча б два рази на тиждень. Почніть з положення стоячи, ноги на невеликій відстані один від одного, руки з боків. Опускайте стегна до підлоги, як ніби хочете сісти на стілець. Продовжуйте опускатися до тих пір, поки ваші п’яти не відірвуться від підлоги. Коли ви досягнете цього положення, викинете руки вгору до стелі і відштовхніться ногами, коли будете підстрибувати від статі, випрямляючи коліна. Приземлитеся на зігнуті коліна і продовжите вправу до нижньої позиції. Знову все повторіть.

 • Крок 5
 • Робіть три підходи по вісім-дванадцять повторень бічних ударів ногами хоча б два рази на тиждень. Починайте в положенні стоячи, трохи розставивши ноги. Повільно піднімайте ліву ногу в сторону наскільки це можливо. Затримайте її на один рахунок і поступово опускайте на підлогу. Повторіть все з іншою стороною.

  Як швидко позбутися від жиру на стегнах

  Жир навколо стегон буває важко скинути, особливо тим жінкам, які схильні до відкладення жиру з боків і на стегнах. Найшвидший спосіб позбутися від жиру навколо стегон без хірургічного втручання — зменшити споживання калорій, щоб прибрати жир по всьому тілу і робити фізичні вправи спеціально для стегон. Розробка дієти, яка виключає шкідливі калорії, і програму фізичних вправ, що складається з кардіоваскулярних та силових вправ, допоможе вам прибрати зайві сантиметри з ваших стегон в один момент.

  Інструкції

 • Виконуйте кардіоваскулярні вправи хоча б 30 хвилин три рази на тиждень. Біг підтюпцем, плавання, веслування та їзда на велосипеді також підвищать ваш серцевий ритм, що в свою чергу допоможе вам спалити калорії. У міру того, як ваше тіло почне звикати до таких вправ, поступово підвищуйте інтенсивність і тривалість вправ.
 • Зменшіть обсяг поглинаються вами калорій на 500. Таке скорочення обсягу допоможе вам скинути до двох фунтів жиру в тиждень. Як тільки ваше тіло почне втрачати вагу, ваші стегна почнуть зменшуватися в об’ємі.
 • Виключіть продукти з цукром з вашої дієти і обмежтеся продуктами з низьким вмістом жиру, багатої білками, з помірним вмістом вуглеводів. До таких продуктів відносяться цільнозернові злаки, пісне м’ясо, овочі, фрукти, риба і нежирні молочні продукти. Замініть газовані і фруктові напої водою і чи напоями з нульовим вмістом калорій.
 • Виконуйте вправи на відведення стегон під час кожного заняття. Ляжте на підлогу, на ліву сторону, злегка зігнувши ногу в коліні, а праву ногу випрямивши. Візьміть гантель в праву руку і покладіть руку на верхню частину правого стегна боки. Повільно піднімайте навантажену праву ногу якомога вище, намагаючись тримати її прямо. Опустіть ногу на підлогу і знову повторіть. Поверніться на інший бік і повторіть вправу з лівою ногою.
 • Робіть випади, які допоможуть не тільки вашим стегнах, але також боків і сідницях. Поставте ноги разом, а руки відведіть за шию або покладіть на стегна. Робіть крок вперед правою ногою і нахиляйтеся, зберігаючи спину прямою, до тих пір, поки ваш правий бік не буде знаходитися паралельно підлозі. Поставте ногу назад і знову повторіть, міняючи ногу.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.