Як прибрати галіфе: що краще — вправи, масаж або ліпосакція?

Зона галіфе для багатьох жінок є проблемною. Помічено, що навіть при різкому скиданні ваги жирові відкладення в цій зоні залишаються майже без змін. Тому в останні роки все частіше жінкам, які мають такі проблеми, пропонують провести ліпосакцію. Але невже в цьому випадку нічим крім операції не можна допомогти? Звичайно ж, оперативному лікуванню є альтернативи. В першу чергу це фізичні вправи, які традиційно краще поєднувати з раціональним харчуванням, виключивши з меню тваринні жири і вуглеводи (цукор, торти).

Інший спосіб — це масаж і самомасаж проблемних зон, при правильному проведенні яких жирові відкладення, безумовно, зменшаться. Але і фізичні вправи, і масаж — це трудомісткі способи, тому для самих нетерплячих придумали такий швидкий спосіб позбавлення від жиру, як ліпосакція.

Фізичні вправи для видалення надлишків жиру з зони галіфе

Існує безліч таких вправ, ось деякі з них (краще, якщо під час вправ на ноги будуть надіті вовняні колготки — підвищене потовиділення збільшить ефект вправ, а шерсть вбере зайву вологу):

 • лягти на бік уздовж твердого краю ліжка, верхню ногу звісити вниз, але тримати її при цьому прямо; підняти пряму ногу вгору, потім опустити; починати з 10 махів кожною ногою, поступово протягом декількох днів довести їх до 30, при правильній навантаженні на наступний день м’язи будуть злегка боліти;
 • сісти на підлогу, витягнути і розвести ноги, шкарпетки витягнути, плечі відкинути назад, руками впертися в підлогу і злегка зігнути їх у ліктьових суглобах; притягти коліна до плечей так, щоб ноги від коліна до стопи витягнулися в одну лінію, перпендикулярну підлозі ; потім витягнути розведені ноги від стегна до стоп в єдину лінію, паралельну підлозі, злегка торкнутися підлоги п’ятою; починати з 3-4 вправ і поступово довести до 8-10;
 • стати, ноги розставити на ширину плечей, руки витягнути вперед, голову опустити і повільно присідати, намагаючись витягнути м’язи спини (спина знаходиться майже в горизонтальному положенні), стегна при цьому повинні бути паралельні один одному, живіт втягнутий; також повільно піднятися; починаємо з 4-х вправ і поступово доходимо до 8-10;
 • сісти на підлогу, спертися руками на підлогу ззаду, розвести прямі ноги; потім повертати ноги по черзі всередину і назовні; починати з 5-6 вправ, дійти до 10-12;
 • сісти на підлогу, спертися руками на підлогу ззаду, зігнути ноги в колінах і розвести їх в сторони; почергово повільно розводити коліна в сторони до межі, потім також повільно їх з’єднувати; починати з 5-6 вправ, дійти до 10-12 .
 • Масаж зони галіфе

  Масаж зони галіфе, проведений досвідченим масажистом, досить ефективний засіб. При масажі посилюється кровопостачання проблемної зони, поліпшується відтік венозної крові і лімфи, що сприяє прискоренню обмінних процесів в даній області. Масаж окремих м’язів стегна підвищує їх тонус, і зменшує жирові відкладення в області цих м’язів.

  Але масаж можна робити і самостійно, такий масаж називається самомасажем, недоліком його є те, що дуже важко розслабити м’язи, якщо сам виконуєш масажні рухи. Тим не менш ефект від таких процедур буде, особливо, якщо поєднувати їх з гімнастичними вправами. При самомасажі використовуються такі ж прийоми, як і при класичному масажі. Починається і закінчується сеанс самомасажу погладжуванням, потім йде розтирання, розминка тканин і вібрація (потряхіваніе тканин).

  Масаж можна проводити за допомогою скляної медичної банки, змастивши попередньо тіло масажним маслом і рухаючи банку по поверхні тіла.

  При масажі у ванні після попереднього прогріву тіла протягом 10-15 хвилин, використовуються ті ж прийоми, що і при звичайному самомасажі. Можна використовувати для масажу мочалку з махрових тканин, розтираючи тканини проблемної зони, після чого провести їх пощипування і знову розтирання. Водний самомасаж вийде ще краще, якщо ви додасте в ванну відвари або настої трав, що підсилюють обмінні процеси (наприклад, настій м’яти або хвойне ефірна олія). Будь-які види самомасажу не варто проводити більше 10 хвилин.

  Протипоказанням для масажу і самомасажу є всі гострі захворювання (простудні, інфекційні), важкі виснаження, будь гнійничкові ураження шкіри, тяжкі хронічні захворювання, великі пупкові, пахові і мошоночние грижі.

  Ліпосакція як спосіб позбавлення від зайвого жиру в зоні галіфе

  Ліпосакція — це видалення жирової клітковини за допомогою спеціальних хірургічних методик. Найчастіше ліпосакція проводиться вакуумним, ультразвуковим і лазерним методами, при яких жир дробиться, а потім видаляється через спеціальні трубки. Якщо ж для корекції фігури потрібно видалити жирові відкладення тільки в зоні галіфе (а їх зазвичай небагато), то використовується звичайний шприц.

  Ліпосакція є ефективним способом корекції фігури, так як результати лікування, як правило, постійні: жирові відкладення в даній зоні накопичуватися більше не будуть.

  Корекція тіла в зоні галіфе вимагає тривалого і наполегливого впливу. І тільки в тому випадку, коли фізичні вправи і масаж не допомагають, варто вдаватися до хірургічного лікування.

  Галина Романенко

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.