Як прибрати боки — позбавляємося від рятівного круга

Хочете позбутися від жиру на боках? Це потребуватиме певних зусиль, але якщо ви проявите завзятість, то через деякий час побачите позитивні результати. Але майте на увазі, що одних тільки вправ недостатньо. Те, що від жиру на боках можна позбутися, виконуючи скручування — всього лише міф. Щоб схуднути в якомусь конкретному місці, потрібно працювати над всім тілом. Вам доведеться обмежити себе в жирної і солодкої їжі, щоб роздобути струнку фігуру, про яку ви мрієте.

Виключіть крохмалі з вечері

На вечерю рекомендується їсти пісні білки і овочі, які забезпечать ваш організм необхідними поживними речовинами і прискорять обмін речовин. Крохмаль ж сприяє виробленню інсуліну, який сприяє відкладенню підшкірного жиру.

Вправи

Виконуйте вправи для серцево-судинної системи до сніданку або після вечері. Тренування перед сніданком сприяють спалюванню відкладень жиру, так як за час сну в організму не залишилося енергії, отриманої разом з їжею. Протягом сорока п’яти хвилин після тренування ваш обмін речовин працює на 30% швидше, ніж зазвичай, тому не відкладайте сніданок. Займаючись після вечері, ви спалюєте цукру і крохмалі, які вжили і не всілася витратити протягом дня, і заодно не даєте організму поповнити запаси підшкірного жиру за час сну.

Регулярні силові тренування дозволять вам збільшити м’язову масу, завдяки чому обмін речовин буде працювати швидше, навіть коли тіло знаходиться в стані спокою. На підтримку одного кілограма жирової маси організм витрачає 16 кілокалорій на день, а на один кілограм м’язової маси витрачається від 40 до 60 кілокалорій.

Їжте часто і маленькими порціями

Плануйте раціон таким чином, щоб з кожним прийомом їжі ви отримували деяку кількість білків і крохмалю. Це дозволить стабілізувати рівень цукру в крові, а значить, і прискорити обмін речовин.

Вживайте якомога менше цукру

Організм дуже швидко переробляє цукор в жир. Якщо вам хочеться солодкого, їжте фрукти, свіжі або сушені. Однак їжте їх не самі по собі, а разом з білками. Таким чином, цукор буде всмоктуватися повільніше, і менша його частина стане частиною жирової маси.

Силові тренування для ніг

Найбільші групи м’язів знаходяться на ногах. Розвиваючи їх, ви змусите організм значно швидше спалювати калорії і переробляти продукти не в жир, а енергію, необхідну для підтримки м’язової маси. Бігайте, танцюйте, виконуйте присідання і вправи на розтяжку м’язів ніг. При цьому задіюються і черевні м’язи, що дозволить швидше позбутися від жиру на боках.

Тренуйте м’язи живота

Скручування, підняття ніг з положення лежачи і стоячи, аеробіка допомагають прибрати жирові складки на животі і стати власницею гнучкої, тонкої талії.

Не забувайте про м’язи спини, які служать свого роду противагою для м’язів живота. Якщо м’язи спини не розвинені, вправи для преса дадуть лише мінімальний ефект. Особливу увагу слід зробити вправам для попереку — зміцнюючи м’язи, які знаходяться там, ви зможете швидко прибрати випирають боки.

Скакалка

Якщо ви не можете знайти 45 хвилин для повноцінної сесії кардиоупражнений, знайдіть чверть години, щоб пострибати через скакалку. За цей час ви спалите 350 кілокалорій, покращите постачання тканин організму киснем і прискорите обмінні процеси в організмі.

Завзятість

Щоб добитися хорошого результату, потрібно постійно працювати над собою. Не здавайтеся, якщо через 2-3 тижні результати не будуть помітні, або якщо ви не стримає, і насолодитеся половиною піци, сидячи перед телевізором. Перше нормально, тому що занадто швидкі результати, як правило, недовговічні, друге може трапитися з кожним. Головне, щоб це траплялося лише час від часу, а не постійно.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.