Як правильно звільнитися за власним бажанням?

Робота. Ми витрачаємо третину всього нашого життя на роботу. Комусь з нею щастить, комусь не дуже. Праця облагороджує людину — це факт. Але в наш час, не кожна праця — робота, і не кожна робота — це облагороджує душу працю. Що робити, якщо доводиться йти з роботи? Як бути? І як звільнитися правильно? Давайте спробуємо розібратися з цим нелегким в емоційному плані питанням. Отже:

Як правильно звільнитися за власним бажанням?

Перше, про що потрібно пам’ятати — це те, що написавши заяву про звільнення і віддавши його секретарю, ви втрачаєте можливості поміняти своє рішення. Ця якась риса, після якої вже немає можливості до відступу. Виходячи з цього, потрібно зважити всі «за» і «проти». Потрібно бути точно впевненим в новому місці роботи, ну а тільки потім ставити до відома всіх інших, як колег, так і начальство. Грамотне планування своїх кар’єрних переміщень дозволяє зберегти ваш образ, як образ професійного і ділового людини, яка не змішує емоції з ділом.

Напишіть заяви про звільнення за власним бажанням і відкладіть на якийсь час. Постарайтеся домовитися з новим роботодавцем про те, щоб він залишив вам деякий час на роздуми. Двох тижнів буде достатньо. Прийнявши рішення, ви можете вирушати до начальства.

Згадайте, яким чином ваш шеф сприймав догляд ваших колег. Це допоможе правильно звільнитися за власним бажанням. Ставлення боса до вашого догляду може зіграти злий жарт для вашої майбутньої кар’єри. Будьте готові й до того, що вас будуть умовляти залишитися працювати в цій компанії. Нерідко, багато начальників пропонують підвищення кар’єрі, матеріальні блага в конверті, службовий автомобіль і багато багато іншого. Ці пропозиції можуть збити вас з пантелику. Можливий і інший сценарій. Начальник буде розсерджений і засмучений, що може погано вплинути на всю болючу процедуру звільнення.

Обов’язково скажіть начальству про те, що ви цінуєте досвід набутий в стінах цієї компанії і вдячні за роботу. Подякуйте і попрощайтеся зі своїми колегами.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Робота. Додайте в закладки постійне посилання.