Як правильно заварювати пуер?

v Відео — «Як правильно заварювати пуер»

У Китаї точно знають, як правильно заварити пуер.

Щоб правильно заварити китайський чай пуер, візьміть 4 гр чаю на 150 мл води. Деякі люди попередньо промивають пуер, щоб домогтися зникнення пилу. Інші — прожарюють його, щоб продезинфікувати від мікроорганізмів. Мікроорганізми можуть з’явитися внаслідок довгого зберігання чаю. Щоб прискорити цей процес попереднього приготування чаю до вживання, можна порадити промити чай окропом. Так ми позбавимо чай від пилу і продезінфіціруем його.

Пресований пуер легко кришиться, тому сміливо відламувати від нього грама 4 і заварюйте в гарячій воді. Наполягати пуер можна буквально кілька секунд. При повторному використанні приділіть цьому секунд 20. Так заварювати чай можна 5-10 разів. До речі, це досить зручно і економічно. Але якщо Ви вважаєте за краще заварювати пуер кілька хвилин, то повторити процедуру можна всього лише 1-2 рази. В останньому варіанті смак буде більш насиченим.

Правильно пити пуер треба маленькими порціями, щоб відчувати і післясмак напою.

речі, пуер має корисні властивості. Його добре пити після споживання жирної їжі, так як він допомагає краще переварити її. Також пуер прекрасно втамовує спрагу, дозволяє організму краще впоратися з похміллям.

Якщо Ви правильно заваріть чай пуер, то будете відчувати земляний смак, що нагадує чимось чорнослив з горіхами. В такому випадку пуер не буде гірчити.

Як правильно заварювати пуер підкаже відео, яке Ви можете подивитися на нашому сайті.

У Росії молодь цікавиться швидше тим, як правильно заварювати пуер, щоб перло.

Люди часто говорять про якесь наркотичному стані після вживання китайського чаю пуер. Але насправді, ніякого наркотичного або алкогольного сп’яніння у людини не виникне після того, як він вип’є пуер. Найчастіше від пуеру людина може випробувати незвичайне відчуття бадьорості, активності. Хоча на деяких людей він діє по-іншому — розслабляє. Добре, будемо називати це сп’яніння чаєм словом «вставляє».

Правильно заварити пуер, щоб вставило можна, якщо Ви для початку придбаєте хороший якісний продукт. Потім заваріть не 4, а 6 гр чаю на 150 мл води, щоб чай був дуже міцним. Шу і Шен пуер може дати ефект чіткої ясності розуму, цікавих незвичайних відчуттів в тілі, надмірної балакучості. Такий же ефект можна отримати від білого пуеру. Пуер заспокоює, дозволяє краще зосередитися. Не варто заварювати пуер киплячою водою. Доведіть воду до 90?. Дайте йому постояти не кілька секунд, а 1-3 хвилини.

Їли Ви хочете підбадьоритися не по-дитячому, пийте чай пуер! Пуер реально прет і прояснює свідомість. Воно й зрозуміло, адже він містить в собі невелику кількість кофеїну, тіамін, феррамони і ферменти. Радять пити чай пуер вранці, тому що споживання його перед сном змусить Вас помучитися, щоб заснути. Правильно заварений пуер не тільки вставляє, але і покращує процес травлення, нормалізує метаболізм, знижує артеріальний тиск, робить шкіру біліше здорової на вигляд. Крім того, пуер має омолоджуючу дію і сприяє схудненню. Так що в боротьбі із зайвою вагою пуер — класний помічник. Цікаво те, що смак чаю змінюється в процесі того, як людина п’є його. Спочатку ми відчуваємо гірко-солодкий смак, а потім залишається лише солодке післясмак.

Шанувальники творів Басти і Гуфа цікавляться про властивості чаю, про який так часто чути від них. Який же чай п’є Гуф і Баста? Пишуть, що Гуф п’є чай пуер за традиціями заварювання в Китаї і отримує незвичайний ефект, від якого його прет. Думаю, вибір чаю визначається якістю. Це доводить, що потрібен хороший чай, щоб вставило і підбадьорило.

Якщо Ви збираєтеся спробувати китайський чай пуер вперше, то наполягайте його не більше 30 секунд. Інакше чай буде міцним, і людині з незвички його смак буде огидний. Наслідки можуть бути не такими райдужними, як Ви очікували. Можлива поява нудоти, запаморочення. Навіщо псувати перше знайомство з прекрасним китайським чаєм, заради того, щоб домогтися неймовірного ефекту «чайного сп’яніння». Зустрітися з незвичайним смаком пуеру, насолодіться його прекрасним солодким присмаком. А потім вже й заварюйте міцніше і побільше, щоб вставило. Дешевий неякісний пуер не вставляє.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Їжа та напої. Додайте в закладки постійне посилання.