Як правильно займатися любов’ю: секс — не тільки техніка

Як правильно займатися любов’ю — питання, на перший погляд актуальний лише для недосвідчених дівчат, які планують вразити молодої людини (настільки ж юного) знанням техніки сексу. Однак з проблемами в інтимному житті набагато частіше стикаються сімейні пари, для яких гармонійне сексуальне життя — одна з умов щасливого шлюбу.

Правила сімейного сексу

Звичайно, гострота відчуттів притупляється з плином часу, і інтимні стосунки після двадцяти років спільного життя не приносять стільки радості, як колись. Однак відродити інтерес один до одного, пробудити заснулу було пристрасть — завдання цілком здійсненне, якщо розлучитися з комплексами і зайнятися не обов’язковим сімейним сексом, а саме любов’ю:

 • Правило перше — взяти ініціативу в свої руки. Байдужість з боку партнерки народжує у відповідь байдужість. Не варто чекати, поки він здогадається сам — чоловіки не такі тонкі натури, як хотілося б. Спокушати чоловіка можна по-різному і зовсім не обов’язково робити це прямолінійно. Наприклад, відмінний спосіб — переодягання, не звертаючи уваги на його присутність (при цьому, звичайно, потрібно заздалегідь подбати про білизну). Або сон голяка, без звичної піжами. Або «випадкове» дотик грудьми в дверному отворі. Нарешті, можна попросити його принести «забуте» при поході в душ рушник.
 • Правило друге — урізноманітнити інтимне життя. Навіть якщо хитрості спрацювали, і чоловіка вдалося «покласти на лопатки», наступного разу подібного ефекту може не бути, якщо сам процес інтимної близькості буде сірим, нудним і буденним. Різноманітність — дуже важлива умова взаємної привабливості. Більшість жінок трепетно ставляться до домашньої кулінарії, намагаючись готувати смачно і різноманітно, дивуючи домашніх. А ось в сексуальному плані нових відчуттів приділяється набагато менше уваги — і абсолютно марно. Нехай це будуть свічки, еротична білизна, збудлива музика, спільний перегляд фільмів (із застосуванням побаченого на практиці), спеціальні пристосування з секс-шопу — способів відчути новизну відчуттів не так вже й мало.
 • Правило третє — позбутися комплексів. Фантазії в сімейній спальні більш ніж доречні, і соромитися їх не варто. Навпаки, спільне втілення в життя сексуальних мрій може доставити незабутню насолоду обом. А якщо ні фантазій (або вони заховані дуже глибоко), можна підготуватися заздалегідь «теоретично» — наприклад, за допомогою фільмів або Інтернету. Звільненню бажань і пізнання власного тіла допомагає і мастурбація, яка в його присутності стане неймовірно збудливою.
 • Правила занять сексом в кожній сім’ї свої. І все-таки найкраще — це відсутність правил, вміння займатися любов’ю, повністю віддавшись насолоді, подолавши комплекси і стереотипи, що сформувалися за кілька спільно прожитих років. Адже щаслива і гармонійна сім’я того варто.

  Навіщо потрібен секс?

  Не секрет, що заміжні жінки часто сприймають секс як домашню обов’язок нарівні з прибиранням і пранням, не отримуючи ніякого задоволення від інтимних стосунків із чоловіком. Зрозуміло, в першу чергу подібні твердження стосуються пар «зі стажем», які прожили разом досить багато років і вже встигли зробити на світло потомство. Однак навіть молоде подружжя часто сприймають секс виключно як «борг», забувши про те, що колись інтимні стосунки приносили обом подружжю ні з чим не порівнянне задоволення.

  Між тим, навіть з медичної точки зору секс з постійним (і, що не менш важливо — улюбленим партнером) — це зниження ризику розвитку хвороб серця і судин, запальних захворювань жіночих і чоловічих статевих органів, порушень гормонального балансу. Що вже говорити про те, що секс — це спосіб отримати задоволення, допомогти позбавитися від депресії, самоствердитися, наситити організм позитивною енергією.

  Нарешті, секс (і, мабуть, це найголовніше) — дуже важлива складова гармонії в сімейному житті. «Займатися любов’ю» — означає не просто виконувати певну звичну послідовність дій, а дарувати один одному ніжність, ласку, відчуття польоту, відкривати в партнері нові риси, віддаватися і отримувати задоволення.

  Дарина Цвєткова

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.