Як правильно загадати бажання на новий рік?

Бажань у кожної людини багато, є заповітні, нездійсненні, періодичні та постійні. Хтось хоче щось матеріальне зразок туфель, хтось абстрактного великого щастя, а хтось бажає побувати в Парижі. Якщо ви знаєте, як правильно загадати бажання на Новий рік, задуваючи свічки на торті в день народження і коли бачите падаючу зірку, ви завжди будете готові, а виконання бажання не змусить себе чекати.

Отже, кожен Новий рік під бій курантів у нас є можливість загадати бажання. Це дуже символічно, тому що з настанням Нового року люди охочіше беруться за нове, ставлять цілі і йдуть до своїх мрій.

Як правильно загадати бажання

Заздалегідь правильно сформулюйте ваше бажання. Подумайте про всі шляхи, якими може бути виконане бажання, якщо у формулюванні є лазівка, є ймовірність, що бажання здійсниться не зовсім так, як ви хочете. Бажання повинно бути чітким, зрозумілим і конкретним. Бажання «хочу схуднути» занадто розмито і буде вважатися виконаним навіть якщо ти скинеш півкілограма. А бажання «щоб у нас з моїм хлопцем все було добре» буде виконано навіть якщо у вас все буде добре окремо один від одного, хоча мова в бажанні явно йшла про зміцнення відносин. А от згадати «Хочу в серпні з’їздити в Париж» куди більш конкретно і реально, і не забудь, загадуючи бажання, подумати що можна зробити для його виконання вже зараз, можливо ти захочеш скласти список з невеликих маленьких цілей і завдань, які приведуть тебе до мрії за цей рік.

Як загадувати бажання на Новий рік

У питанні як правильно загадати бажання на новий рік думки народу розходяться: одні вважають що достатньо повторити про себе бажання під бій курантів, інші, що потрібно зосередитися і уявляти собі його образ, треті вірять тільки в написане на папірці. Найбільш популярний варіант з шампанським:

 • Діяти треба швидко та акуратно, тобі буде потрібно папір або серветка, ручка, запальничка та келих шампанського.
 • Заздалегідь підготуй бажання, правильно його сформулювавши.
 • Поки б’ють куранти, запиши його на маленькому аркуші паперу або серветці. Краще брати дуже маленький шматок, щоб він швидше згорів, адже потрібно укластися в 12 ударів Курант.
 • Спали листок зі своїм бажанням над келихом з шампанським, щоб попіл потрапив в нього.
 • Випий шампанське з попелом свого бажання.
 • Жди його виконання в новому році.
 • Пам’ятай, що у будь-якого бажання куди більше шансів здійснитися, якщо воно залежить від тебе. Тепер ти знаєш, як правильно загадати бажання на Новий рік. Користуйся цим, і нехай твої мрії збуваються.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.