Як правильно встановити Windows xp?

Часто, нам потрібно перевстановлення нашої операційної системи. Це може бути пов’язано з тим, що ресурси комп’ютера накопичили велику кількість інформації, в файлах якій міститися віруси. Або комп’ютер просто перестав працювати, через програмних збоїв. У всіх випадках нам потрібно перевстановлення операційної системи. Сьогодні, ми розберемося з тим, як правильно встановити Windows XP. Отже:

Як правильно встановити Windows XP?

Нам знадобиться, перш за все, диск, на якому записана одна з версій операційної системи. Цей диск можна взяти у когось із знайомих, якщо у вас його немає. Також можна знайти завантажувальні файли операційної системи Windows XP в інтернеті. кщо ви оберете другий варіант, тоді після скачування, необхідно записати всі файли на чистий диск, який може прочитати ваш дисковод. Отже, все готово для установки Windows XP. Перед установкою пам’ятайте, що всі дані, які знаходяться на тому розділі диска, куди ви будете встановлювати Windows, будуть замінені. Тобто потрібно зберегти всі потрібні для роботи файли, в іншому розділі диска або на будь-якому зовнішньому носії інформації.

Ось, що потрібно зробити:

 • Поставте диск з файлами операційної системи в дисковод.
 • Перезавантажте ваш комп’ютер.
 • Під час завантаження ви побачите напис у правому нижньому кутку екрану, яка містить наступне: «Press Del to run setup». У момент появи цього напису, потрібно натиснути на клавішу DEL, для того, щоб правильно встановити Windows XP. У різних моделях комп’ютера, можуть використовуватися різні кнопки, які викликають настройки BIOS вашого ПК. Крім DEL, це може бути, наприклад, F2 і так далі. Відповідно, необхідно натиснути ту клавішу, яка буде вказана в інструкції (у правому нижньому куті) під час завантаження комп’ютера.
 • Після натискання клавіші ми повинні потрапити в розділ BIOS. Важливо відзначити, що в даному випадку не буде можливості керувати мишкою. Для навігації і вибору опцій використовують клавіші «стрілочки» і «ENTER».
 • Наша задача в цьому розділі — призначити дисковод відправною точкою завантаження комп’ютера. Для цього потрібно знайти в BIOS налаштування під назвою «Boot». Boot — завантаження, в перекладі з англійської. Справа в тому, що різні моделі BIOS припускають різні види меню. Але, безумовно, в будь-якому BIOS є налаштування завантаження.
 • Ми сподіваємося, вам вдалося знайти опції в розділі Boot. Тепер нам потрібно в якості першого завантажувального пристрою вибрати ваш дисковод. Там, де написано 1st boot drive потрібно вибрати ваш дисковод. Виділяємо 1st boot drive, і натискаємо enter. З’являється список різних пристроїв. Наш дисковод зазвичай відображається, як назва моделі і фірми виробника. Наприклад, «toshiba». Після фірми-виробника зазвичай пишеться назва моделі. Вибираємо дисковод, виділивши його назву, і натиснувши enter, для правильної установки Windows XP.
 • Тепер, пристрій, з якого завантажитися комп’ютер — це дисковод, в якому вже стоїть диск, що містить потрібні файли.
 • Далі, потрібно виконувати всі інструкції, які будуть запропоновані. Установка — це багато в чому автоматизований процес, який не вимагає глибоких знань комп’ютера. Зазвичай, в якості розділу, куди буде встановлений Windows XP, вибирають розділ C /:
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.