Як правильно встановити міжкімнатні двері?

v Відео — «Як встановити міжкімнатні двері?»

Будь житло потребує якісних і хороших приміщеннях. Ці приміщення повинні бути з’єднані не менш якісними дверима. Але як поставити ці двері не сплачуючи робочим несправедливо завищену суму грошей? Розберемося з цим. Отже:

Як правильно встановити міжкімнатні двері?

Етапи установки міжкімнатних дверей:

 • Насамперед потрібно зняти старі двері. Постарайтеся не виламувати її, а просто акуратно зняти з петель. Очистіть отвір від нетривкого цементу.
 • Монтаж нової дверної коробки. Зробіть поперечну щаблину. Приставте її до верху двері і відзначте відстань, яку треба відпиляти. Подібну процедуру проведіть і з поздовжніми сторонами коробки. Всі сторони потрібно скріпити саморізами. Залиште невеликий зазор в 4-5 мм для того, щоб двері відкривалися вільно.
 • врізати петлі в коробку. Відміряйте від верхнього і нижнього краю дверей по 20 сантиметрів. Прикладіть до полотна петлю і обведіть її контур. Зробіть стамескою виїмку під петлю. Приставте до дверей коробку і обведіть контур на коробці. Приєднайте петлі до дверей і коробки за допомогою саморезов.
 • Установка коробки у дверний проріз. Візьміть коробку і розмістіть її в отворі. Потрібно відцентрувати коробку за рівнем. Визначившись з рівнем потрібно підготувати отвори в отворі, за допомогою яких буде триматися коробка, щоб правильно встановити міжкімнатні двері. Проробіть отвори за допомогою ударного дриля. Коробку кріплять до стін за допомогою довгих саморізів і дюбелів.
 • Тепер потрібно навісити двері на петлі. Після того, як двері висить, можна ставити замок і ручки. Врізку замку радять залишати професіоналам, так як це дійсно складне завдання.
 • Якщо ви ніколи не займалися установкою дверей і не можете назвати себе людиною-золоті руки, тоді варто довірити роботу з встановлення дверей професіоналам. Звичайно, може здатися, що ви впораєтеся самі. Але пам’ятайте, від роботи залежить можливість двері нормально закриватися і висіти.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Побутові поради. Додайте в закладки постійне посилання.