Як правильно варити каву без турки?

Смачний мелену каву, звичайно, правильно готувати в турці. Але навіть якщо її у вас немає в наявності, ми знайдемо інші способи приготування кави. У такому випадку головний акцент зробіть на технології приготування кави, тобто на те, як правильно варити каву без турки.

У чому варити каву, якщо немає турки

Судячи з досвіду підприємливих господинь, турку все ж можна замінити і отримати прекрасний кави. Для цього використовуйте звичайний керамічний горщик. Смак кави не буде гірше, деякі гурмани кажуть, що в цьому є навіть своя принадність. Але, погодьмося, цей спосіб не дуже зручний.

Якщо ні турки, візьміть будь-яку емальований посуд, схожу на турку, наприклад, невелику каструльку або кухлик.

Як правильно варити каву без турки

Спочатку бажано обсмажити і змолоти зерна кави. Рекомендується робити це перед кожним приготуванням порції кави. Тобто обсмажувати не весь запас кави, а лише ту, частину, яку ви збираєтеся зварити.

Посуд для кави необхідно розігріти, а тільки потім засипати туди каву середнього помелу. Після цього залийте окропом і поставте на повільний вогонь. Дотримуйтесь, будь ласка, пропорції кави і води: насипте в посуд 2 ч.л. меленої кави і налийте чашку окропу, цукор за смаком.

Кава не розмішувати! Не відходьте від плити. Як тільки воно стане підніматися, відразу ж знімайте з вогню і переміщайте в чашку. Рекомендується наливати каву в чашку з висоти, щоб утворилася характерна пінка. Запам’ятайте раз і назавжди, ні в якому разі не можна допускати кипіння кави. Його необхідно переливати в чашку до цього моменту.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Їжа та напої. Додайте в закладки постійне посилання.