Як правильно усміхатися?

v Відео — «Як правильно усміхатися»

Всі посміхаються по-своєму, і щира природна посмішка — найкрасивіше в світі дійство, здатне підняти оточуючим настрій, подарувати любов і доставити самому собі гормони щастя!

Як правильно усміхатися: поради імеджмейкеров

Іміджмейкери з усього світу вчать своїх підопічних красиво посміхатися, щоб справити враження на оточуючих, мати успіх в особистому житті і в справах.

Найголовніше в красивій посмішці, це симетрія, що є далеко не у всіх. Підійдіть до дзеркала і посміхніться своєму віддзеркаленню. У більшості випадків перекоси будуть помітні навіть неозброєним оком. Для симетрії потрібна тренування …

Вправа, щоб симетрично і правильно посміхатися:

Фіксуємо посмішку. Сядьте перед дзеркалом, посміхайтеся своєму відображенню до тих пір, поки не знайдете ту саму форму посмішки, яка вам сподобається. В цей момент натисніть на куточки губ пальцями, не відпускаючи 7 секунд. Така вправа повторіть 5 разів поспіль, натискаючи та відпуску куточки губ. У той час, як ви відпускаєте пальці, красива посмішка повинна зберігатися! Перший час виконувати таку вправу буде складно, потрібна форма посмішки буде вічно губитися. Не впадайте у відчай, шукайте її знову і знову. Незабаром результат побачать всі оточуючі. Після кожних п’яти повторень вправи закривайте очі і намагайтеся втримати посмішку протягом 30 секунд. Потім відкривайте очі і перевіряйте себе.

Як правильно усміхатися на фото

Дана вправа вкрай важливо для всіх, хто хоче красиво виходити на фотознімках. Проблема, як правильно посміхатися на фото, пропаде, тому що м’язи обличчя запам’ятають вірну усмішку, яка буде з’являтися на обличчі при вигляді фотоапарата.

Як правильно усміхатися очима

Ну, а якщо вміння посміхатися дівчині потрібно для особистого життя, значить, вкрай необхідно дізнатися, як правильно усміхатися очима. Злегка опустите голову, подивіться на чоловіка спідлоба, трохи пріщурьте очі для якоїсь хитрості — ось і весь флірт!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.