Як правильно спілкуватися з хлопцями?

Навики спілкування, напевно, найважливіші у нашому житті. Успіх у кар’єрних сходах безпосередньо залежить від того, чи правильно ми спілкуємося з начальством або з клієнтами. В основі щасливого сімейного життя теж лежать вміння правильно розмовляти, йти на компроміси. І особливо гостро стоять питання про спілкування в любовних стосунках, як створити про себе гарне враження, як правильно спілкуватися з хлопцями дувушкам, як відразу сподобатися їм.

Як правильно спілкуватися з хлопцями

Отже, в першу чергу, розмовою необхідно захопити хлопця, зацікавити і трохи пофліртувати.

 • перше, навички спілкування приходять з досвідом, тому необхідно тренуватися. Чим більше ви будете спілкуватися з хлопцями, тим віртуозніше ви цьому навчитеся. Якщо вам подобається якийсь конкретний хлопець, потренуйся спершу на інших хлопців.
 • При першій розмові постарайтеся зачепитися за тему, яка дуже цікава йому. Наприклад, він обожнює грати в КВН. Запитуйте про його команду, про те, як він туди потрапив, як взагалі вирішив піти в КВН. Вобщем чіпляйтеся за все, за будь незрозуміле слово. Ви побачите, з яким ентузіазмом він почне пояснювати вам це, якщо у бачить, як ви цим живо цікавитеся. При цьому намагайтеся не грати, бути собою, частіше посміхайтеся, не влаштовуйте допит, вставляйте свої репліки. Добре, якщо іноді будете захоплюватися ним.
 • Отже, на його самолюбство ми пограли, повосхищаться, йому стало цікаво. Тепер потрібно показати йому, що поруч з вами він може бути сильним справжнім чоловіком. Для цього проявляйте слабкість і жіночність. Наприклад, впевнено крокуючи по Скольський льоду, не будьте пацанкою (хоч і знаєте що краще за нього прокотитеся по замерзлій калюжі і його ще підстрахуєте). Несміливо ступніть на лід і скажіть, що вам страшно, що не очікували, як буде слизько тут. Якщо хлопець сором’язливий і не знайдеться, що сказати, попросіть потриматися за його руку, щоб не впасти. А після того, як пройдете, скажіть, як добре, що він був поруч. Ось тут він відчує себе героєм, чоловіком поруч з вами.
 • Запам’ятайте, ви дівчина, ніяких матів і супергеройства. Хлопці залишаться з тією, з якою вони відчують себе найрозумнішим, найкрасивішим і самим сильним.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.