Як правильно спілкуватися з людьми?

Як правильно спілкуватися з людьми? Адже всі різні, до кожного потрібен свій підхід, та й не всім дано бути хорошим співрозмовником. Насправді, існують правила, які допоможуть вам добре спілкуватися з будь-якою людиною, вони підійдуть для формальних і не дуже ситуацій.

Як правильно спілкуватися з людьми:

 • Будьте ввічливі — хоч це і очевидно, але варто нагадати про це правило. Не переходьте на ти завчасно, особливо у формальній ситуації, не вживайте жаргон і сленг там де не треба, і вже тим більше не використовуйте лайки. Лаятися можна якщо ви один у своїй квартирі і вам на ногу впав шафа, в цьому випадку практично будь-яка реакція допустима, а коли навколо вас люди, краще стежити за своєю мовою.
 • Продемонструйте вашому співрозмовнику, що він для вас важливий — звертайтеся до нього по імені (та по батькові, якщо він вищий за статусом або старше), підкреслюйте важливість того, що він говорить, навіть якщо не згодні «Так, це дійсно вагомий аргумент , але зверніть увагу ось на що … », це значно краще ніж« Що за нісенітниця?! Слухай мене, я знаю як треба ». Слухайте, що говорить ваш партнер і будьте до нього уважні, не треба поки ви розмовляєте намагатися подзвонити комусь ще або перевіряти свою електронну пошту.
 • Умійте визнавати свої помилки — валити на інших власні промахи, досить простий спосіб заробити недоброзичливців, а от якщо ви визнаєте свою вину, то покажете себе з кращого боку. Визнати, що він був не правий може далеко не кожна людина, тому в очах інших ви підніметеся на сходинку вище тільки в тому випадку, якщо були завжди праві і знали як краще, а й у разі помилки визнали її.
 • Будьте доброзичливі — можливо в компанії старих друзів їдкі жарти, глузування і шпильки і доречні, а от з новим знайомим не варто з поспішати з такими речами. Він поки не відчуває себе з вами в безпеці і може вас неправильно зрозуміти, так що жарт, яку ви вважаєте невинної може сильно його зачепити. Тим більше не варто погрожувати. Наприклад можемо розібрати ситуацію з комунальними службами, якщо необхідно викликати сантехніка: Сарказм «Не зволите ви нарешті кинути там у себе пити і займатися марними речами і зараз же приїхати, тому що мене ось ось затопить?!» Загрози «Так якщо ви зараз же не прийдете мені лагодити труби, я вас засуджу, якого біса я повинен сидіти без води, поки ви там прохолоджуєтеся?!!» Правильний варіант «Здрастуйте, у мене прорвало трубу і прямо зараз затоплює підлогу, у скільки може приїхати ваш сантехнік і що я можу зробити до його приїзду?»
 • Будьте чесні — говорите те, що дійсно маєте на увазі. У багатьох людей хороше чуття, і нещирість вони вловлюють дуже легко. Ви самі не помітите як вас видасть ваше тіло, якщо будете лукавити. Будьте дорослим відповідальною людиною і не брешіть іншим, говорите чесно «я не хочу цього робити» або «мені це не подобається».
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.