Як правильно прибрати живіт: поради та рекомендації

загрузка...

Повнота фігури сама по собі не є недоліком, якщо зайва вага не впливає на здоров’я та його не надто багато. Проблема полягає в тому, що у більшості людей жир не розподіляється рівномірно по тілу, а накопичується в певних зонах; одним з таких проблемних ділянок є область живота.

Жир на животі накопичується в силу фізіологічних причин, цього неприємного явища особливо схильні жінки, а й чоловікам, які ведуть неправильний спосіб життя або переїдають, теж напевно доведеться в майбутньому зіткнутися з вирослим животом. Рекомендацій на тему того, як правильно прибрати живіт, досить багато, але в цілому їх можна звести до правильного харчування і достатньої фізичної активності.

Спорт проти відкладень жиру на талії

Практично всі джерела інформації, що дають поради щодо позбавлення від складок в області живота, рекомендують послідовно виконувати вправи на м’язи нижнього і верхнього пресу і косі м’язи живота. Це хороший рада, і він має тільки один недолік: від жиру на талії ці вправи самі по собі не позбавлять. Причина криється в сутності процесу витрачання енергії: тіло худне не в тій зоні, м’язи якої піддаються посиленої навантаженні, а в тій, яка фізіологічно більш легко піддається схудненню. Тому навіть серйозний комплекс вправ для м’язів талії не обов’язково зробить її тонше: схуднути може особа або груди, а може вагу і зовсім не змінитися, оскільки м’язи свідомо важче жиру.

Що ж робити? Спрямувати зусилля не тільки на область талії, але і на зайву вагу в цілому. Комплекс вправ для м’язів черевного преса поєднати з бігом, водною аеробікою, спортивною ходьбою, плаванням або будь-якими спортивними іграми. При цьому підвищена витрата енергії допоможе позбавитися від зайвої ваги, і в тому числі на животі, а тренування преса зроблять талію не просто тонкої, але ще й атлетичної, мускулистої. Пробіжка вранці і двадцятихвилинні вправи по зміцненню м’язів преса подарують здоров’я, бадьорість духу і допоможуть в короткі терміни позбутися жиру на животі.

Є, щоб живіт худнув

Що стосується харчування, то потрібно знати — область живота є місцем стратегічного запасу жиру, і особливо у жінок. Тому, якщо дотримуватися суворої дієти, то живіт схудне в останню чергу, а при поверненні до звичайного режиму харчування жир на талії почне накопичуватися з подвоєною швидкістю. Крім того, тривалі низькокалорійні дієти підривають здоров’я і позбавляють людину сил, необхідних для занять спортом; а фізична активність у боротьбі з жиром на талії вкрай необхідна. Тому найкращий вихід — нормалізація раціону, вживання в їжу великої кількості овочів і фруктів, відмова від солодких газованих напоїв і жирних страв, правильний розподіл прийомів їжі за часом. Особливо важливим є вживання продуктів містять клітковину — це позбавляє від проблем з травленням. Поєднання системних занять спортом та правильного харчування поступово позбавить від обридлого живота; та ефект виявиться не тимчасовим, а постійним.

Якщо потрібно швидко прибрати живіт

Красива атлетична фігура з тонкою талією — мрія всіх людей, що страждають зайвою вагою. Витончена лінія талії робить тіло більш підтягнутим, а для жіночої фігури тонкий стан особливо важливий. Але зайві складки в цій області з’являються так непомітно, що людина зазвичай спохвачується, коли талія вже помітно «розпливлася». А між тим є ситуації, коли хочеться виглядати особливо підтягнуто і спортивно. Існує ряд дій, які можна зробити, якщо потрібно швидко прибрати живіт — це тягне білизну, масаж або сувора дієта у поєднанні зі спортом, а краще все в комплексі.

Білизна з стягуючим ефектом як спосіб моментально стати стрункішою

Сучасне тягне білизну майже нічим не нагадує середньовічні корсети — воно гігієнічно і не заважає кровопостачанню внутрішніх органів. Більш того, білизна з бандажними властивостями, виконане з сучасних матеріалів і з особливих лекалами, при регулярному носінні допомагає не тільки візуально зменшити живіт, але і видалити жирові відкладення в цій галузі. Досягається такий ефект за рахунок зон більш і менш сильної компресії і ефекту сауни; кров рухається швидше, обмінні процеси нормалізуються і жир поступово зникає. Головне — така білизна має бути високоякісним і сертифікованим, і тоді утяжка не просто зробить талію тонше на п’ять-сім сантиметрів, але і допоможе схуднути.

Масаж: ручний або апаратний

Багато косметичні салони позиціонують запропонований ними апаратний масаж як кращий засіб позбутися від жиру в області живота. Такий масаж і справді здатен допомогти схуднути, проте лідером в справі повернення тонкої талії залишається класична ручна робота масажиста. Цей спосіб більш болісно і часто дорожче, але й ефективніше. Такий масаж не просто руйнує жирові клітини, але і стимулює м’язову активність як реакцію на дратівливі руху рук фахівця. Зрозуміло, міра потрібна у всьому: живіт — це не те місце, де рухи можуть бути різкими, тому кваліфікація майстра є запорукою хорошого ефекту.

Комплексна боротьба з жиром на животі

Але кращим способом швидко і надовго позбутися від живота — це одночасна робота по зниженню загальної ваги, зміцненню м’язів, нормалізації обміну речовин і кровопостачання. Особливість жиру на талії така, що він іде в останню чергу, після того, як схуднуть руки, ноги і торс. Але просто схуднути часто виявляється недостатньо: мало не мати живота, хочеться, щоб талія була до того ж міцною і мускулистої. Саме тому дієта і масаж повинні доповнюватися інтенсивними спортивними вправами.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.