Як правильно пити мартіні?

Мартіні — марка італійського вермуту. Склад мартіні різноманітний і нараховує близько 35 видів рослин (звіробій, ополонка, ромашка, коріандр та ін.) Саме додавання до складу рослин надає напою вишуканий смак і неповторний аромат.

Як правильно пити мартіні?

Мартіні відноситься до аперитиву. Їх подають перед їжею, щоб порушити апетит. Тому бурхливе застілля з цим напоєм не вийде. Швидше він придатний для вечірок, куди люди приходять поспілкуватися.

Класичним спосіб вживання мартіні, є мартіні з водою. Так само мартіні можна розбавити соком або ж додати кубики льоду. Пити мартіні за їжею не прийнято. До мартіні краще подати легкі закуски, наприклад, різні сорти сиру. З мартіні добре поєднуються горішки, солоні крекери і оливки.

Існує безліч коктейлів на основі мартіні. Тут ви можете дати волю фантазії. Додати в мартіні шматочки ягід або фруктів, змішати з горілкою, солодким лікером або ромом. Варіантів багато. Головне — не втратити смак і аромат самого мартіні. Тому не варто старанно змішувати все підряд.

Як треба пити мартіні?

Мартіні п’ють охолодженим, невеликими ковтками, як би розтягуючи задоволення. Потрібно відчути весь смак і аромат цього напою.

Мартіні потрібно пити з невисоких склянок old-fashion. Але зараз це і не принципово. У клубах і барах вам можуть подати мартіні в бокалі або в склянці для віскі.

У чистому вигляді мартіні зараз практично не п’ють. Прийнято розбавляти його соком. Краще всього вибрати цитрусовий (грейпфрутовий, апельсиновий) або вишневий сік. Але можна і поекспериментувати, адже у всіх смаки різні.

Пропорції соку і мартіні можуть бути різними, наприклад, 2:1 (сік і вермут, відповідно), або 1:1:1 (сік, вермут і лід).

Перед тим як пити мартіні, пляшку треба охолодити. Помістіть пляшку на деякий час в холодильник. Оптимальна температура напою — 10-15 ° С. Такий температурний режим дозволить повно відчути весь смак напою, відчути все пряні нотки, розпізнати трави, що містяться в мартіні.

Як пити мартіні Асті?

Мартіні Асті (Martini Asti) — це ігристе вино або, як прийнято називати ігристі вина — шампанське. Даний напій має вишуканий смак. Його подають до столу коронованих осіб.

Пити мартіні Асті прийнято з келиха для ігристих вин — традиційний келих широкого типу champagne. Подають Мартіні Асті охолодженим до 6-8 ° С.

Мартіні і Мартіні Асті — напої, смаками яких варто насолоджуватися не поспішаючи.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Їжа та напої. Додайте в закладки постійне посилання.