Як правильно пити коньяк?

Коньяк вже дуже давно вважається одним з самих елітних напоїв. Він завжди вважався і хорошим подарунком. Коньяк — це особливий напій, важливо правильно пити коньяк, щоб відчути смак і аромат напою. Тому його п’ють особливим чином.

Як правильно пити коньяк давно міркують його поціновувачі. Багато хто з них вважають навіть, що нешанобливо для напою вживати його в домашньому одязі, адже він призначений тільки для урочистих випадків. Коньяк треба пити в діловому костюмі переважно темного кольору, жінки одягають вечірні сукні. Так само неприпустима домашня обстановка для вживання цього напою. Коньяк потрібно пити в офісі або банкетному залі. Звичайно напій можна вживати і при романічних приводи, таких як весілля, народження дітей, заручин і т.д., в такому разі підійде більш скромна обстановка.

Так само дуже важливо з якого посуду пити коньяк. Коньяк подають в спеціальних, звужених зверху, келихах, звичайно разом з сигарою. Перед тим як випити келих треба трохи покачати, щоб відчути 3 запаху: ванільний, квітковий і запах витримки. Пити коньякнужно невеликими ковтками, тоді він залишає післясмак.

Коньяки з багаторічною витримкою використовують у складі коктейлів, які готують з льодом та іншими алкогольними напоями.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Їжа та напої. Додайте в закладки постійне посилання.