Як правильно писати адресу?

Як би хто не лаявся на операторів поштового зв’язку, на помилки мережі, часто ми самі винні в тому, що наш лист не доходить до адресата. Одна помилка у написанні адреси, і лист не дійде.

Як правильно писати адресу на конверті

Щоб ваш лист завжди знаходило одержувача, не варто ігнорувати правила і порядок заповнення реквізитів адреси. У чому вони полягають, і що повинно бути вказано на конверті в обов’язковому порядку:

 • Кому: ПІБ (для громадянина) або найменування організації (для юридичної особи).
 • До: пишіть назву країни, якщо відправляєте лист до іншої держави (для міжнародних поштових відправлень).
 • Крім того, обов’язково вказувати назву республіки, області або краю.
 • Район.
 • Місто, селище (назва населеного пункту).
 • Вулиця, номер будинку і квартири (якщо лист прийде у відділення поштового зв’язку, тоді вказуйте номер абонентської скриньки).
 • У тому випадку, якщо ваш конверт не містить готових полів з підказками «кому, куди» і «від кого, звідки», тоді слідуйте наступним правилом … Ваші дані (ПІБ та адресу), то є дані відправника, пишуться в лівому верхньому кутку. Дані адресата — у правому нижньому куті конверта. Ні в якому разі не скорочуйте назви в адресі. Те, що може бути зрозуміло вам, не обов’язково буде зрозуміле іншими. Правильно писати поштову адресу — без виправлень, і краще друкованими літерами, якщо ваш почерк нерозбірливий!

  Як правильно писати адресу на англійській:

  Наприклад, ваш адреса Росія, м. Саратов, вул. Антонова, будинок 25, кв 72. Індекс 176543. Від Попової Ірини. Пишіть аналогічно прикладу:

  Popova Irina

  25 Antonova st., ap. 72

  Saratov

  Russian Federation

  176543

  Як правильно писати електронну адресу

  У наш час більшість людей користується саме електронною поштою, оскільки за допомогою неї ваше повідомлення здатне досягти адресата за лічені секунди, в якому б куточку світу він не знаходився.

  Отже, якщо приятель попросив написати вашу електронну адресу, щоб він зміг обмінюватися з вами швидкими повідомленнями в Інтернеті, то вам необхідно знати, як він правильно пишеться. З чого складається електронну адресу:

 • Логін. Це те, що придумали самостійно, коли створювали свою електронну пошту. Приміром, natasha або marishka або ivanov_ivan або kisa231. Використання латинського алфавіту обов’язково!
 • Собака або @. Після логіна без пробілу ставиться значок @. Цей значок у всіх однаковий, він присутній в будь-якому e-mail адресу, відокремлюючи логін (ім’я) власника ящика від доменного імені поштового сервера.
 • Ім’я домена. Поштові скриньки в інтернеті відкриваються на різних поштових серверах. Наприклад, на Яндексі, на Мейл, на Рамблері, на Yahoo і так далі. Тому щоб лист знайшло адресата, необхідно після @ вказувати доменне ім’я сервера, на якому розташований ваш ящик.
 • Потім ставиться крапка і без пропусків пишеться домен верхнього рівня. Попросту кажучи, це може бути «ru», «com», «fi». Він вказує, як правило, на регіон, в якому знаходиться власник електронного ящика.
 • Отже, ось формула вашого електронного ящика: логін @ доменне ім’я поштового сервера.домен верхнього рівня. Приміром, Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. У Вас повинен бути включений Java-Script для перегляду.

  Як правильно писати адресу сайту:

  Щоб потрапити на необхідний сайт, в адресному рядку браузера напишіть домен другого рівня і через точку домен першого рівня. Наприклад, elhow.ru. Ставити www не потрібно, і вже тим більше http.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.