Як правильно пестити чоловіка?

Сьогодні ми поговоримо про сексуальну чутливості чоловічої половини людства, тобто про те, як правильно пестити чоловіка. Безумовно, все дуже індивідуально: те, що сподобається одному чоловікові, може зовсім не припасти до смаку іншому. Але необхідно відзначити відмінності типового чоловіка від типової жінки в плані сексуальних ласк.

Як правильно пестити чоловіка

Чоловікові набагато легше збудитися, ніж жінці. Йому буває достатньо лише побачити, обійняти або доторкнутися до партнерки, і готовність до статевого акту видна. Сексуальна чутливість чоловіків більшою мірою концентрується в області статевих органів. Жінкам же для повноти відчуттів просто необхідні попередні ласки.

Отже, ерогенних зон чоловіки набагато менше, ніж у жінки. Добре б навчитися справлятися з типовими для чоловіків ерогенними зонами: пеніс, мошонка, анус, губи, нижня частина живота і пальці ніг.

Починайте свої ласки зверху вниз, коли він лежить на спині: від губ до пальчиків ніг, поки не наближаючись до статевих органів. Потім переверніть його на живіт і пестіть чоловіка від шиї до сідниць. Багато чоловіків дуже люблять, коли жінка пестить язичком його анус і сідниці, але терпіти не можуть це обговорювати. Не питайте його про це, просто акуратно спробуйте зробити перший крок. Ні в якому разі не думайте, що це говорить про схильність до гомосексуалізму! Справа в тому, що анус є другою за значимістю ерогенною зоною чоловіки (випереджає його лише головка пеніса).

Тепер про пеніс і мошонці. Найбільше чоловіки скаржаться при таких ласках на те, що жінки:

 • щипають, кусають або навіть гризуть пеніс, ставляться до нього занадто брутально;
 • пестять пеніс лише кінчиком своєї мови без використання губ і долонь;
 • закривають очі при ласках пеніса;
 • пестять тільки головку, забуваючи про все інше;
 • прямо перед оргазмом припиняють всі ласки статевих органів;
 • випльовують волоски і сперму дуже демонстративно.
 • Про те, як правильно пестити чоловіка: по-перше, пеніс — не банан, це чоловіча «пам’ятку», яку потрібно пестити з великим задоволенням. Не треба просто смоктати його, грайте з ним, дражніть, обхоплює губами. Пестьте чоловіка ніжно, але пристрасно. По-друге, ніколи не забувайте про мошонці, оближіть яєчка, пограйте дуже ласкаво з ними, захопіть губами. Проявляйте свою фантазію, нічого не соромтеся наодинці з партнером, і ви зробите йому 100%-ое задоволення!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.